Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez normalis? Mirenasok,...

Ez normalis? Mirenasok, tapasztalat? Mikor rendszerezodik vegre a mensim. Annyira elkeserito. Volt 8 tiszta napom. Nyugtassatok meg, hogy ez nem tart sokaig.

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 26. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van. Masfel honapja rakattam fel. 7 tiszta napom volt. Gonolkodom, hogy kivetetem, ez nonszensz. Szexualis vagyam is 0.
2016. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 5 hónap kellett, hogy beálljon, azóta kánaán van. 26-28 naponként 2-3 nap pecsételés, a libidóm meg nőtt, annyira feldob a biztonság.
2016. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónapig volt fent, annyi idő alatt sem rendeződött a menszeszem, állandóan pecsételtem. Libidóm 0 volt. Levetettem, azóta injekciót kapok, minden szuper.
2016. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hónapokig tartott, kb 4-5 hónap volt, mire elmúlt teljesen a pecsételő vérzés. Azóta nálam is kánaán van. Szuper jó, megérte a kínlódást, havonta 3-4 nap a menstruáció, tisztasági betét tökéletesen elég. Ha cseréltetem biztosan valami hasonlóra. Emberfüggő sajnos, épp a héten beszélgettünk erről az orvosommal.
2016. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Hat remelem mostmar majd jobb lesz.

Nekem ez volt az utolso remenyem :( gyogyszer,injekcio szoba sem johet.nem birom.pesszarium es hasonlok megint nem.rendes spiral a verzes miatt ugyszinten nem.

Remenykedem.

3 csaszar utan nem szeretnek tobb babat vallalni.

Az orvosom 5-6 honapot mondott,hogy annyi ido alatt biztosan megszokom.latom azeet tobbeteknek 4-5 honap volt.

Nektek hirtelen mult el a pecseteles?egyik honaprol a masikra?

Nekem az a legnagyobb bajom,hogy sokaig van meg annyira,hogy nem eleg a tisztasagi.tehat nem ugy van,hogy 5 nap mensi aztan pici csip-csopp.hanem 10 napig is rendes verzesem van,csak a mennyisege kevesebb mint elotte.de igazabol ugy erzem,hogy ha el is mulasztaja valamennyire akkor En mar a kovi 5 evre ki is mensiztem magam....

2016. aug. 27. 05:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 4-5 hónap volt, mire elmúlt. Az orvosom azt mondta, gyakran előfordul néhány hónapig - fél évig pecsételés, de olyat is látott, akinél egy év is kellett. Nekem egy-két napig kellett rendes betét, utána tisztasági 4-5 napig, utána kb. egy hét szünet, fokozatosan csökkent. Most már csak jelzés értékűen jelentkezik a menzi, egy-két nap enyhe pecsételés. Nekem viszont utána cisztám lett (ez is előfordulhat Mirena mellett), de szerencsére az is felszívódott magától.
2016. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!