Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lenne így értelme a bébitaxinak?

Lenne így értelme a bébitaxinak?

Figyelt kérdés
Szeptember végén lesz a kisfiam 1 éves és szülinapi ötlet lenne. Járássegítő csak nem lenne belőle, már most lépeget önállóan. Hajtani úgy olvastam később szokták, az lenne tél. Mire jó idő lesz megint meg kinövi? Télen is nyilván megyünk levegőre de hó meg sár, nem gondolnám, hogy olyan időben való. Vagy lenne értelme venni?

2016. aug. 28. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiam augusztusi. Tavaly az első születésnapjára mi is ezt vettünk neki.

Ő már tudott biztosanenni, tehát nem járássegítő volt, csak ráült és mi toltuk, vagy ő tologatta. Most két éves és én hiába úgy látom, hogy kinőtte, főleg, hogy jóval magasabb a kortársaitól, a mai napig ez a kedvenc játéka. Húzza, tolja, szereli, pakol bele, száguldozik vele...

Nálunk nagyon bevált :)

2016. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jah még annyi, hogy elég nagy házunk van,így télen bent játszott vele.

1.

2016. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pont az a baj, hogy mi meg kis panellakásban lakunk, lent gondoltuk a ház előtt, az biztonságos terület pont a játszótér előtt.

De ha a 2 évesed játszik vele akkor talán másfél éves korában még jól jöhet. :) meg amíg nem jön be a hideg ősszel.

2016. aug. 28. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
A babytaxi nálunk benti játék volt. Kintre a nyuszis motor jobb szerintem.
2016. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 28. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!