Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol találok szép színes...

Hol találok szép színes bababútorokat?

Figyelt kérdés
Már lassan 8 hónapos terhes vagyok és szeretném letudni a babszobát,de egyszerűen nem találok színes gyermek bútorokat!Amiket láttam az mind nagyobb gyerekeknek szól!Szekrény sort szeretnék valami vidám színekkel!Ha valaki tud segíteni megköszönném!
2010. ápr. 21. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én nem találtam anno,készíttettük(főleg mert magenta színben abszolút nem lehetett találni)
2010. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyit szánsz rá!Nekünk ilyen van innen rendeltünk:

[link]

De ezen az oldalon körbe nézhetsz alaposan !Mi a mienket át tudjuk alakítani később rendes gyerekheverővé!És a szekrényt is tudja majd használni!

De pl van ez.: [link]

de a vateran teszveszen is vannak szépek

2010. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem egyszerűen el,hogy a mai világban nem találni szép színes ,vidám gyerek bútort!A párom asztalos,majd talán akkor ő kitalál valamit!:(
2010. ápr. 21. 12:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket!Az a baj,hogy ahol nézem minden hol szinte fiú és lány bútorok vannak,mi meg nem szeretnénk tudni ,hogy mi lesz a babánk és így nehezebb keresgélni!Az ár nagyjából mindegy,mert a párom asztalos és olcsóbban össze tudja rakni!
2010. ápr. 21. 12:02
 5/11 anonim ***** válasza:
hát ha azstalos mi gond lehet:D szedj le tök jó fotókat és már mehet is:D
2010. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

ilyenünk van a bölcső nélkül ez abszolute unisex:D

2010. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát azért nem egyszerű hiába asztalos!Először is szép szekrény sorokat szeretnék találni amik formásak és akkor lesz már egyszerűbb a színek kiválasztása!
2010. ápr. 21. 12:07
 8/11 A kérdező kommentje:
Szép csak sajna nekem nincs ekkora helyem!A kiságy már megvan a pelenkázóval és már csak egy szekrénysor kéne amibe sok minden elfér!
2010. ápr. 21. 12:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én férjem nem asztalos, mégis simán el tud készíteni egy szekrényt a gyereknek. A pelenkázót és a kiságyat is Ő csinálta.

Ha asztalos a férjed akkor csak fantázia kell hozzá, anyag és festék ha színeset akartok. Ennyi.

És így sokkal olcsóbb is.

2010. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

www.faktumbutor.hu

A 'nelly color' és ' kolibri narancs' széria szerintem kislánynak és kisfiúnak is tökéletes.

Van ingyen katalógusuk is :-D

2010. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!