Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen engednéd először...

Hány évesen engednéd először egyedül moziba a gyereked?

Figyelt kérdés

A teremig kiséred, de már te nem ülsz be a mesére/filmre.

Tehát neki való a film, de az a másfél óra neked is kikapcsolódás.


2016. aug. 30. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A sajatjaimat 10 evesen mar

De spec a unokatasokat min20 evesen ...

2016. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

11-12?


Nalunk meg erre nem kerult sor amugy. Valaki mindig bemegy veluk, 8, 13, 16 evesek. Legutobb A baratsagos orias mindenkit erdekelt;)

2016. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem 12 évesen engedtek, de senki nem kísért el még az épületig se.
2016. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

A nevelt lányom 13, de még nem engedjük. Sajnos nem elég megbízható, elvarázsolt kislány, nem érzi a dolgok súlyát, figyelmetlen, szétszórt.

Ez mondjuk annak a következménye, hogy burokban nevelték, de most mindkét szülője vakarja a fejét.

2016. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12 évesen én már egyedül mentem,barátnőkkel,önállóan,senki nem kísért sehova.
2016. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem talán 3. vagy 4. osztályos koromban engedtek először, tehát olyan 9-10 évesen ülhettem be egyedül a barátaimmal egy mozifilmre. A szüleink megvették nekünk a nassolni valót meg az üdítőt, elkísértek a teremig, majd a film végén ott vártak minket a terem kijáratánál. Ennyi idősen velünk már nem volt egy-egy mozizás alkalmával semmi gond, jól viselkedtünk, bár ez már több, mint 15 éve történt, lehet, hogy az még egy másik világ volt... :)
2016. aug. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az is kérdés, hogy a gyerek akar-e egyedül menni, egyedül nézni a filmet.


Mert én, emlékszem, inkább nem mentem moziba, ha nem sikerült valakit rábeszélni, hogy menjünk együtt.

Attól függően, hogy milyen volt a film, mást a családból, vagy baráti körből.

Jobb ketten, utána rögtön meg lehet beszélni.


A mozi nem csak az a másfél óra, amíg a film megy, nem?

2016. szept. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!