Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves gyerekedet engednéd/...

Hány éves gyerekedet engednéd/engeded/engedted ki egyedül játszani az udvarra?

Figyelt kérdés
családi háznál,biztonságos udvarra mikortól mehet ki egyedül játszani a gyerek 10-20percer?
2010. szept. 29. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
3 évesen már simán kint volt,persze az ablakból sűrűn ránéztem!És tényleg biztonságos az udvarunk!
2010. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
négy és fél éves volt a lányom, amikor kertes házba költöztünk, ő már simán kiment úgy játszani, hogy én az ablakból figyeltem, mert éppen dolgom volt. Mondjuk nem egy nagy udvar, ráadásul semmi balesetveszélyes dolog nincs a terepen.
2010. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam már 2 évesen egyedül játszott kint a homokozójában, de mindenképp úgy raktam, hogy bentről rálássak. (ez csak tényleg biztonságos udvarra vonatkozik)
2010. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
most 2,5fél a fiam, tavasszal költözünk majd és tényleg nem lesz nagy kertünk, meg biztonságos is lesz.én is úgy gondoltam ,hogy az ablakból rálátnék.
2010. szept. 29. 13:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akkor mar siman kimehet egyedül jatszani.
2010. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves és egyedül játszik kint mikor én főzök. A konyha ablakok előtt van a kis "játszótere",ha már elkezd rosszalkodni és nem tudok vele kint lenni akkor behozom.A bejárati ajtó a konyha mellett van amit persze mindig nyitva hagyok.
2010. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most 2.5 éves és már szépen elvan egyedül is, persze ránézek. De előbb is simán egyedül hagytam pár percre ha be kellett szaladnom valamiért. Soha nem volt baj az udvarunk is biztonságos. A nővéremék 2 éves fia viszont tök jól elvan már most is egyedül. Szerintem ez gyerekfüggő is.
2010. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves gyerekem néha egyedül van kint kb 100nm-es(kicsi) kertünkben,én bent teszek-veszek,de az ajtóból vagy ablakból fél szemem mindig rajta van!Minden biztonságos,gyerekbarát,zárt,nem történhet semmi baja max elesik a fűben vagy felborul a bébitaxival,de feláll és megy tovább:)Na jó,néha a saját fejére lapátolja a homokot:)
2010. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évesen már simán. Az elején még megbeszéltük, hogy a mászókára nem megy amíg ki nem érek. Betartotta. :)
2010. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2,5 éves a lányom, kb egy éve játszik kinn egyedül. Persze eleinte csak pár percre hagytam magára, míg megszokta, most már egész jól elvan, az ablakból rálátok az egész udvarra (nem túl nagy), meg persze néha kimegyek hozzá pár percre! Ha nagyon nem bírja és rosszalkodik, behozom.
2010. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!