Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Biogaia vagy lactose comfort?

Biogaia vagy lactose comfort?

Figyelt kérdés

Kinek mi vált be hasfájós babánál?Infacolt használunk az jó a pukira, viszont már evés közben elkezd zuborogni a pocija, a feldolgozással lesz a problémája.


A segítségeteket nagyon megköszönném!



2016. szept. 2. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Másra jön be mindkettő. A biogaia az probiotikum, a babák emésztőrendszere éretlen, szerintem jó kipróbálni. Kb 1 hét mire hat, igaz nálunk más miatt kellett, antibiotikum plusz túl gyenge probiotikum okozta hasfájásra kb 5-7 nap mire segített. Az elején nem jött be.

A lactase comfort pedig a laktóz lebontását segíti. Nálunk segített valamennyit de csak átmenetileg. Végül kiderült, a kisfiam laktózérzékeny és a laktózmentes tápszer jött csak be. Neki nagyon híg volt a széklete, nagyon büdöset pukizott és a hízás is csak minimum körüli volt a jó étvágy ellenére.

2016. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ ☺ akkor véleményed szerint a biogaia legyen az első és ha az nem jön be csak akkor a lactase com.?
2016. szept. 2. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy melyikkel kezded. Igaz nálunk nem váltott világot az első hónapokban egyik sem, se mindkettőről sokat olvastam már, hogy bejön. Egyébként lactase comforttal kezdtem úgy emlékszem. Ugye volt javulás majd romlás, akkor tettem hozzá a biogaiat, mindkettőt orvosi javaslatra egyébként. A lactase comfort ha segít, az már korábban, olyan kb 2 nap múlva már volt javulás.
2016. szept. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!