Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BioGaia Protectis Baby cseppek...

Jenny14 kérdése:

BioGaia Protectis Baby cseppeket használtok? Mivel kell beadni, anyatejjel, tápszerrel, vagy önmagában? Egyszeri alkalommal hány cseppet adhatok neki? 4 hetes baba anyukája.

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én naponta 1x, szoptatás előtt szoktam beadni 5 cseppet egy kis anyatejbe keverve!
2015. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BETEGTÁJÉKOZTATÓ.
2015. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Naponta 1-szer 5 csepp. Magában is lehet, de keverheted is anyatejjel vagy tápszerrel is.
2015. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a választ! :)

A BETEGTÁJÉKOZTATÓT én is ismerem, és olvasni is tudok! Egyszerűen csak kezdő anyuka vagyok, első gyermekem, és kíváncsi voltam tapasztalt anyukák véleményére, és hogy ők hogyan szokták alkalmazni a cseppeket a picinyeiken. Szóval köszönöm a kritikát. :P Hihetetlen, hogy valakinek nehéz segítenie másokon, vagy éppen nem tud, de azért egy szót leírni, és még a másikat (ezesetben a kérdezőt) nézni hülyének bezzeg van energiája! :D

2015. dec. 23. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi este fürcsi után adtuk neki de mèg a tapszer elott, becsöppentettük a szájába az 5 cseppet, így kapta es kapja mai napig a D vitamint is, most 1 èves. Biogaiat kb 2,5-3 hónapos koráig kapta, sokat segített.
2015. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!