Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjemmel a 2. babánkat...

Férjemmel a 2. babánkat várjuk, de ő "fél" tőle, tart attól, hogy nem fogja ugyanúgy szeretni mint az elsőt. Volt valakinek ilyen tapasztalata? Fog ez az érzése változni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.

Ritka, ha valaki pont egyformán szereti a két gyereket, de amíg nem tesz különbséget, addig nincs gond.

Mindkét gyerekem imádom, de tény, hol az egyikkel hol a másikkal jobb picit a viszonyunk, az is változó, hogy ők most épp inkább anyásak vagy apásak.

Ha az elsőt szereti, a másodikat is fogja. :) Majd rájön, ha érzi rugdosni, vagy legkésőbb, ha kézbe veszi.

2016. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy éreztem mint a férjed - anyuka vagyok. Ez addig tartott amíg meg nem született a kicsi. Rögtön szerettem, bár érdekes máshogyan mint a nagytesót, de ha lehet ilyet mondani erősségre ugyan úgy :). A máshogy szeretem pedig valószínű azért mert más korúak, egy pici babát máshogy szeret az ember mint egy 4 évest pl.
2016. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is ettől féltem, már megszületett a kicsi de még most is félek. terhesen attól, hogy a kicsit nem fogom úgy szeretni mint a nagyot, most meg attól, hogy a kicsit jobban fogom szeretni :D imádom mindkettőt!
2016. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bennnem is voltak ilyen érzések az elején, talán még mindig van is egy kicsit, de már sokat enyhült. Csak az esik rosszul a férjemtől, hogy nem várja úgy, mint az elsőt várta, inkább olyan semleges. Ezért remélem, hogy meg fog változni.
2016. szept. 5. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk érezhető mert az első lány a 2. fiú. Mindig mondja is hogy Te vagy a kedvencem. Kicsik még de sosem szabad ilyet mondani. Engem nagyon bánt mert érezhetően többet foglalkozik a naggyal mint a kicsivel.
2016. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó! Remélem nálunk nem lesz ilyen, és nem fogja éreztetni a kicsivel...
2016. szept. 6. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem. Nálunk azért van mert mindig lányt akart. Szomorú pedig ugyan olyanok szinte külsőre csak punci meg pöszörő a különbség.
2016. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!