Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 Hónapja hogy szültem,...

17 Hónapja hogy szültem, azóta a szex sajnos néha rémálom, szárazabb vagyok mint régen terhesség előtt, pedig vonz a párom! Volt ilyen tapasztalata valakinek? Elég kellemetlen, nemtudom mit lehetne tenni.

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 13:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat nemjol irtam,régen jobb volt,nemvoltam száraz sosem!De most szülés óta igen..
2016. szept. 9. 13:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre naguob egyszeru megoldas a sikosito, jo sok.

Szoptatsz neg ? Mert akkor a hormonok miatt is lehet.

2016. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nyújtsátok az előjátékot, ha ez nem segít használjatok síkosítót!

Én császáral szültem, de nekem is volt így nagyon sokáig! Azt mondják a hormonok.

A fiúnk 3 lesz nemsokára, most kezd alakulni a dolog megint.

Nálam az is baj volt, hogy nem tudtuk akkor amikor jól esett volna, estére meg hullák voltunk mindketten...

2016. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem szoptatok! nemtudom miez,tény h fáradtabb vagyok estére,de pl ha reggel alszik a mano akkor se ugy sikerül..:(
2016. szept. 9. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
nálunk is is ez a helyzet, a kisfiam 16 hónapos, mondjuk én nem izgulok fel a páromra mert nem egy vonzó férfi. talán adj időt magadnak, ha tényleg izgat a párod akkor furcsa, a síkosító tényleg bevállik, és nem olyan drága
2016. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Bár még nem szültem így a válaszom lehet nem releváns, de nekem akkor nem szokott sikerülni a nedvesedés ha fáradt vagyok vagy nem tudok koncentrálni rá.

Lehet a baba jár ilyenkor is (akár tudat alatt) a fejedben, illetve ott a fáradtság is.


Nekem síkosítóval soha nem volt olyan, sőt jónak se mondhatnám, olyankor fáj a tágulás.


Talán ha tudatosan tudnál rá készülni és pihennél aznap, könnyebb lenne.


Ezeket csak gondolom, lehet nincs így, nincs baba melletti tapasztalatom. De hátha....

2016. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazabol este 2 altatót is beszedek a rémálmok miatt,most olvastam az ilyen antidepresszánsok is játszhatnak szerepet ebben :O:/ háth nemtudom,hol ilyen hol olyan a helyzet,3szakozik párom,elég fárasztó délutános szakba v ejszakasba ha reggel jön haza:(
2016. szept. 9. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem neha elotte is kellett a sikosito. Nem olyan rossz az mwgkonnyiti.:)
2016. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg használjatok sikosítót,én totál száraz vagyok mindig (sajnos hormonális problémáim vannak), de a sikosítóval ugyanúgy élvezem a szexet mint azelőtt amikor még nem kellett :) (sőt néha jobb, főleg ha fáradtak vagyunk, hogy nem kell rengeteg előjáték ;) )
2016. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!