Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik terpeszpelenka jobb? A...

Melyik terpeszpelenka jobb? A hevederes vagy a sima bugyi-szerű?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a hevederestől megkattantam, minden pelenkázásnál...

A bugyis jött be.

2016. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es bugyisból pamutot vagy műanyagot vettél? Ruhán kívűl vagy belül használtátok?
2016. szept. 14. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is bugyist vettem.Nylon volt,és ruhán kívül viselte.Nem kellett sokáig,kb. 2 hónapig,és nem állandóan.
2016. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint műanyag,nem nylon.Bocsi.
2016. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a hevedereset vettem, és amikor mondtam a védőnőnek, hogy ki vagyok tőle, akkor ő adott kölcsön egy terpeszeset, de az sem egy egész bugyi volt, hanem fel kellett tépőzárazni, mint egy pelenkát.

Amikor otthon voltunk, akkor rugin kívülre adtam, mivel ősz volt és tél, így kellett amúgy is.

Az anyaga normál textil volt, ha jól emlékszem, de ide s tova lassan 9 éve, szóval már ebben nem vagyok biztos. :)

Pár fénykép van róla.

Egy hónapos korától hordta a lányom, és talán csak két hónapon át, 5 hónaposan már biztosan nem kellett.

Neki túl laza volt a csípője, a lábai lötyögtek szabályosan, mint egy rongybabának.

Teljesen egészséges lett, mi 0-24 órán át rá adtuk, csak fürdéskor nem, nem volt "pihenő".

Talán ruhácskát adtam rá felülre, hogy eltakarja, ha nagyon nem akartam, hogy lássák.

2016. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!