Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki egyedül van otthon több...

Aki egyedül van otthon több gyerekkel és a pici beteg lesz. Hogy oldja meg a reggeli ovi, sulit a nagyoknak? Viszi betegen a kicsit?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vagy megker egy jó barátot, csaladtagot, hogy segítsen be.
2016. szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Családtag nincs. Jóbarát dolgozik. :(
2016. szept. 16. 09:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szomszéd nincs, aki otthon van, már nem dolgozik, vagy szintén otthon van kisgyerekkel?

Tömegközlekedéssel kell mennetek? Mert autóval azért elég könnyen megoldható.

2016. szept. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Akkor vinni kell a kicsit. Mi a baja? Ha nem lehet levegőre vinni, akkor betelefonalsz az oviba/suliba, hogy ma nem mennek a gyerekek és írsz egy igazolást majd róla. 3 napot igazolhat a szülő.
2016. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekem férjem vitte a nagyot reggelente amíg pici volt a pici. Délben én mentem érte.

Annyit tudsz tenni h valakit megkérsz (pénzért) h vigye el a nagyokat meg hozza el, vagy viszed a kicsit is.

2016. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem a levegővel van én nekem bajom, hanem , hogy a szívem szakad meg, hogy egy végigsírt éjszaka után végre elalszik a lázas pici és ébreszthetem. autóval megyünk. Meg is szokta már, hisz ez hozzátartozik az életünkhöz. szerencsére beteg se igen volt, megedződött. De most csak beszedte , nagyon lázas.Úgy sajnáltam,no, meg neki se lett volna rossz, kialudni a lázat. Egy idősebb szomszéd van, de nála meg attól félek, el ne kapja.
2016. szept. 16. 09:08
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Akkor telefonálj be. De gondolom már megtetted, hiszen 9 óra van.
2016. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor volt h a nagyot se vittem oviba. Már csak azért se mert akkor megint egy újabb vírust hozott volna haza úgy hogy még a pici az előző betegségből se gyógyult ki. (az elején nagyon beteges volt mindkettő)

Mondjuk az iskolást már nehezebb otthon fogni, ő nem tud még egyedül elmenni az iskolába? Vagy legalább egy iskolás társának anyukáját megkérni h vigye el őt is ezeken a napokon?

2016. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom nem orak hosszat tart odaerni az ovodaba autoval. Es az orvoshoz, hogy vitted ?
2016. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Suliba fél 8-ra kell vinni. Orvos fél 10-től van. szóval sehogy. Oda újra nekiindulunk,
2016. szept. 16. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!