Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki egyedül van otthon több...

Aki egyedül van otthon több gyerekkel és a pici beteg lesz. Hogy oldja meg a reggeli ovi, sulit a nagyoknak? Viszi betegen a kicsit?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 08:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Hát az iskola elég fontos, igen ha már vállaltam többi gyereket, az egyik nem mehet a másik rovására, beteg de ez van , majd alszik tovább az autóban, gondolom ha lázas már adtál neki lázcsillapítót ami levitte a lázát.
2016. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hagyjuk ez a "vállaltad" szöveget. Nem a magam kényelmét akarom épp megoldani, hanem a gyerekeknek akarok jót. És ha egyedül vagy, igenis sokszor az egyik a másik rovására megy. Mert nézzünk egy egygyerekest, vagy ahol otthon az apa, az nem viszi, mert szegény beteg. Ami nyilván nem jó neki, nekünk felnőtteknek is jobb, ha pihenünk. De természetesen én sem vagyok full h@lye, az iskola kell, így mentünk. Csak kíváncsi voltam, más hasonló helyzetben mit tesz vagy mit tenne.
2016. szept. 16. 09:54
 13/15 anonim ***** válasza:

Bár nálunk ritkán fordul elő szerencsére ilyen, de teljesen megértelek.

Nálunk van apa, akivel meg tudjuk oldani. A Kicsi egy éves lesz, a Nagy 4,5 éves ovis. Amióta a Kicsi meg van, általában apa viszi a Nagyot!

De fordult elő,hogy egy hetes képzésen volt, a Kicsi beteg lett. És igen, megértem,hogy nagyon rossz az eleve beteg gyereket még rángatni is. Na nálunk itt jött be a szomszéd. Elég jóban vagyunk, ismerik a gyerekek, átjött és arra a 15 percre, amíg elszaladtam a Naggyal, vigyázott a Kicsire. De ha ilyen sincs, meg más segítség se, akkor sajnos vinni kell.

2016. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem néha külföldön dolgozik a férjem....sajnos nincs(nem volt)más választásom,fel kellett pakolni a kicsit is,és a nagyobbakat elvinni a suliba.Szerencsére kocsival közlekedünk,így viszonylag gyorsan haza is értünk/érünk.
2016. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van nekem sem más választásom, párom reggeltől estig dolgozik, nagyszülők szintén, így vinnem kell. Én is sajnálom, mikor lázas betegen húznom kell magammal, de nincs mit tennem.
2016. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!