Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok tanácsot adni? Voltatok...

Tudtok tanácsot adni? Voltatok hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Másfél éve szeretnék babát, csak eddig nem volt saját ingatlanunk és emiatt vártunk, de szerencsére már megvan. Megbeszéltük, hogy akkor jövő ősszel belevágunk, de olyan messzinek érzem ezt. Állandóan erre gondolok, ráadásul kb ismerőseim nagy része babát vár vagy szült, nekem meg olyan rossz érzés, hogy még várnunk kell rá. Próbálok nem türelmetlenkedni, csak nem tudom irányítani, minden nap eszembe jut.

Mit tudtok tanácsolni? :((


2016. szept. 18. 13:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah férjem jövő őszig akar várni vele.
2016. szept. 18. 13:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tereld el a gondolataidat. Temetkezz a munkába, vagy csinosítsd az új birodalmat!
2016. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy miért akar jövő őszig várni. Talán előbbre lehet azt hozni ehy fél évvel mondjuk, azár nem idő. Addig meg tornázz, szedj vitaminokat, olvasgass, készülj tudatosan.
2016. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem ezt a dolgot, hacsak nincs komoly oka,hogy miert szabnak ki egy idopontot annak h mikor kezdjenek probalkozni.

A ferjednek mi az indoka?

Te mondtad mar neki, h tavolinak erzed?

2016. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell jövő szeptemberig várni? Komolyan nem értem. Az sem biztos hogy egyből sikerül, lehet 1 vagy több év kell hozzá, ezt senki nem tudhatja előre.
2016. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért akar várni?
2016. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt azért tudasd a férjeddel, hogy lehet hogy jövő összel akar belevágni de lehet, hogy 1 vagy akár több év mire sikerül a picur!

Vagy hónapok! Ne így legyen, de sosem lehet tudni.. Miért akar várni? Élni akar még??

Jelentem nekünk van gyermekünk s élünk is mellette;)

2016. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!