Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vki akivel mar tortent hasonlo...

Vki akivel mar tortent hasonlo adhatna tanacsot?

Figyelt kérdés
Napok ota fajnak a melleim, ngyon eres is lett.folyamatosan faj a derekam, mindjart megjon erzesem van mindig,pedig addig meg vn 2 hetem. M csinaltam egy tesztet kivncsisagbol, halvanyan latok vmit rajta, de mar annyiz teszteltem hogy mar lehet hogy en kepzelemoda a masodik csikot. viszont eddig sosem volt a mellemmel gond.

2016. júl. 28. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 2 hetes van még a vérzésig akkor most van ovulációd valószínűleg!
2016. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elvileg 2 napja volt ovum.de a melleimet nem értem.eddig sosem fájtak,nem volt eres.
2016. júl. 28. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 2 napja volt ovud akkor még nem lehetsz terhes, és terhesség miatt nem lehet tüneted.
2016. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó menzim egy nappal hamarabb jött, 2 napig tartott. Akkor kezdődött a mellfájdalom.vérzés elmúltával megszünt a fájdalom, maradt az érzékeny mellek, és egyre eresedik. Ezért furcsálom. Megszakitassal vedekezünk. Csináltam ugye ma egy tesztet, halvány csikot látok.
2016. júl. 28. 22:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem inkabb a peteeres lesz. .. A terhesseg messze van ha sikeres volt a ciklus.:)
2016. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az előző ciklusban fogant baba lenne, akkor már nem csak halvány csík lenne.
2016. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, hisz ha az utolsó havi előtt fogant közvetlenül, akkor az még halvány, de pozitív és jöhetnek a jelek is. Én biztos nem tudnék várni több napot, még ma vennék egy rakás tesztet.
2016. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ovu után 1-2 nappal rettentően fájtak a mellbimbóim. Ez pár nap után elmúlt, majd egyfolytában farkaséhes voltam. Ez kitartott a nemvárt napjáig, akkor már volt egy kis szédülés, rossz közérzet mellé. Most 12 hetes kismama vagyok. :)
2016. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) tegnap delutan csinltam egy gabrielle teztet.halvany pozi lett.ma reggel ujra megprobaltam ugyan azzl a tesztel de semmit nem latok rjta.viszont a melleim ugyan ugy fajnak, meg a derekm is,mint menzi elott,de addig meg van idom.csinaljak masfajtat szerintetek?
2016. júl. 29. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!