Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik hőmérséklethez öltöztes...

Melyik hőmérséklethez öltöztessem benn?

Figyelt kérdés
Gyermeket melyikhez kell a szobàban öltöztetni a kintihez v.a b.hez? Az ablaknàl van alul 1pici juk ahol jön be a kinti levegő.Pl ha benn 26fok van kinn meg 13 akkor?
2016. szept. 19. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez most komoly kérdés? o.O Úgy öltöztesd fel, hogy ne fázzon.

Már nincs olyan nyári meleg, mint volt, nálunk mostanában pólóban és vékony, de hosszú nadrágban voltak a gyerekek.

2016. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyerek ágyát vedd el az ablak alól, különben egész télen beteg lesz.
2016. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
illetve szigeteld le az ablakot. lehet venni ilyen öntapadós szivacscsíkot, hamar készen van!
2016. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te h.lye vagy???
2016. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
(utolsó)Làtom màr kérdezni se lehet,nem vagyok hülye de szerintem nem létezik meg nem is lesz mindentudàsú ember aki mindennel tisztàba van a vilàgon.Én a legjobbat akarom a gyermekemnek azért kérdezem és attól még hogy anya valaki nem jelenti azt hogy egyben tökéletesnek és kifogástalannak kell lennie.Mert màr nagyon unom mifojik a vilàgban az anyàkat csak szidni tudjàk.Ha bajod van velem akkor az attól még a te bajod.
2016. szept. 21. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!