Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abban az esetben, ha valaki...

Abban az esetben, ha valaki teherbeesik, a hő végig fent matad? Úgy értem végig a 9 hónapig? Vagy meddig magasabb az alap hőmérséklethez képest?

Figyelt kérdés
teherbeesés, hőmérőzés, terhesség, hő

2016. jan. 15. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem teherbe eséskor sem volt magasabb. A teszt sem mutatta, csak az orvos látta.
2016. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 31 hetes vagyok, 36.5 a hőm. A múltkor egy arcüreggyulladás miatt mértem lázat, de nem voltam lázas szerencsére. Amúgy eszembe sem jutna méregetni.

Viszont az elején 37 volt. A legelején.

Mamám házába mentünk el valamiért (már üres), és ott találtam egy higanyos lázmérőt, kipróbáltam, hogy működik-e. Az eredmény már gyanús volt, mert egészséges voltam :)

2016. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!