Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak! Hajhullasra vmi...

Anyukak! Hajhullasra vmi csodaszer?

Figyelt kérdés
Mar terhesseg elott is hullott a hajam, terhesseg alatt abszolut nem. Most lassan 2 evvel szules utan is borzasztoan.kb negyedannyi hajam van mint terhesseg elott. Tudtok vmit ajanlani, ami nem csak megallitja a hajhullast, de "tobb hajam" is lesz tole?
2016. szept. 22. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológus. Nem vicc, nézesd meg magad. 😉 Ez nem a szüléstől van.
2016. szept. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
E vitamin, biohair kapszula
2016. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hullott. Biotint és napi multivitamint kezdtem szedni, valamint hajhullásra való sampont és balzsamot használok. Mindegyik Amway termék. Nekem megállt a hajhullás, sőt dúsulni kezdett a hajam. Egyébként szoptatsz, vagy szoptattál sokáig? Az elszív minden tartalékodat. Maga a várandósság is kiüríti a készleteket. Azóta szedtél, vagy szedsz valami a feltöltött? Vegyesen táplálkozol? Sok zöldség, gyümölcs, barna kenyér, egyéb rostban és B vitaminban gazdag táplálék? Ezek nagyban hozzájárulnak a szövetek és a haj és körmök egészségéhez.
2016. szept. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vas.
2016. szept. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza Endokrinológus - ha szoptatsz még, a magas prolaktin szint okozza !
2016. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!