Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Belsö aranyér ellen házilag?...

Belsö aranyér ellen házilag? ötletek kemény széklet ellen?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Olajos beöntés és reparon kúp.
2016. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Azért a beöntés durva szerintem, elég ha ha naponta kétszer, reggel és este, de ha gondolod akkor háromszor, tehát délben is egy evőkanálnyi olaj, amit étkezés előtt lenyelsz. Oliva olaj, vagy gyógyszertárban vett paraffin olaj. Igyál sok folyadékot, egyél több idény gyümölcsöt, több rostot, korpás zsömle meg ilyesmik és a hagyományos wc-papír helyett használj nedves popsitörlőt illetve amennyire lehet kerüld a túl fűszeres ételeket.
2016. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm minden reggel eszik ehgyomorra egy teáskanál oliva olajat, neki az segít.

Nekem többnyire a nagy bögre koffeinmentes tejeskávé válik be reggeli után (3 nagy teáskanál kávéval)...ha esetleg nem hoz relatíve gyors eredményt, eszem még 1-2 őszibarackot is. Ezen kívül teljeskiörlésű dolgokat eszem és sok zöldséget.

2016. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ébredés után azonnal felhajtott 3 deci 100%os narancslé jött be...persze kinek hogy reagál a szervezete. Megivás után kb 15 perccel nem volt már "eredmény".
2016. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Reparon kúp, és szilvalekvár, őszibarack! Persze a rostban gazdag ételek is segítenek!
2016. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Reparon kúp, kenőcs. Laevolac szirup.
2016. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szilvalekvár segített, illetve a sperti kúp.
2016. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Reparon kúp + az őrölt lenmag jött be.
2016. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!