Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfájás, véres széklet talán...

Hasfájás, véres széklet talán aranyér, lehet terhesség jele, mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12 éves korom ota vannak ezek a -jelek-..nem voltam terhes :))
2014. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem sok köze van a terhességhez, de a véres széklettel sos dokihoz kéne menned!
2014. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kizárt, az aranyér a terhesség nyomán kialakuló székrekedéstől lehet, ez azért legrosszabb esetben is mondjuk a 12-15. hét körül lenne, tehát a második trimesztertől számolnék vele. A másik lehetséges ok a növekvő pocak miatti fokozott terhelés, vagy a szülés.



Biztosan nem terhességi jel, de hasfájással, véres széklettel hamar kellene orvoshoz menni.

2014. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Véres széklet és hasfájás nagyon nem hangzik jól.

Vmi bélrendszeri fertőzés inkább. Menj el orvoshoz!!!

2014. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató szavakat :-)
2014. ápr. 8. 13:21
 6/11 anonim ***** válasza:

kérdezö, itt válaszolok neked (elsö vagyok), szoval 12 éves korom ota van ez, van hogy szabályosan folyik a vér belölem..el is mentem orvoshoz, honvéd korházba gasztroenterologushoz, csináltak tükrözést...és semmi.

nem foglalkoztak vele tovább, hogy mitöl vérzek, mitöl, fáj, ráadásul egy szot nem szoltak arrol, hogy aranyerem lenne.

szerintem is, menj el a háziorvoshoz, az majd továbbküld téged kivizsgálásokra.

2014. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mindenképp elmegyek
2014. ápr. 8. 13:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves hatos,


folyik belőled a vér? És nem foglalkoztak vele? Nehezen hiszem, ne haragudj, de azt is, hogy ezzel csak úgy éled a napjaidat... Vérképzési zavarok, autoimmun betegségek, chron, egyéb gyulladáosos bélbetegségek, endometriózis? Nem is engedünk haza senkit úgy, hogy látszólag ok nélkül vérzik. Kizárt dolog.

2014. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pedig ez igy volt! természetesen ez a vérzés nem folyamatosan volt (van), havonta egyszer, kétszer, de akkor ugy, hogy konkrétan foltott hagy a fehérnemümön. se a háziorvos, se Dr. Csizmazia Ildiko nem mondott semmit.. illetve annyit, hogy leállt a bélmüködésem, a bélbolyhok szinte eltüntek (mivel akkor már 7 éve folyamatosan napi szinten mályvateát és szennalevél teát ittam) erre kaptam gyogyszert, javasolták még a pszichologust. ennyi történt, nem több. vissza se rendeltek. 22 éves voltam akkor.
2014. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hű, ez nagyon zavaros. Leállt bélműködéssel intenzív osztályon történő terápiára van szükség. Azzal bizonyára nem küldtek haza. Magától ugyanis, vagy teától nem áll le. NO, mindegy, nem ez volt a kérdés végül is, kicsit kaotikus ez, de semmi közöm hozzá.
2014. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!