Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatós anyukák ti miben...

Szoptatós anyukák ti miben vagytok napközben és miben éjszaka?

Figyelt kérdés

Amiben könnyű szoptatni, nem kell levetkőzni derékig. Ti hogyan csináljátok?

Nyáron egyszerű volt, egy pántos top, aminek csak a vállpántjából kibújtam.


2016. szept. 23. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Pamut felsokben, ami lezserebb. Ejjel polo.
2016. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éjjel hálóing, aminek felül van 4 gombja, eleve be sem gombolom őket. Nappal ugyanúgy spagettipántos top, csak rajta egy kardigán
2016. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itthon sima felsőkben, ami kényelmes, ilyenekben: [link]

Tudom, ez nem a legpraktikusabb a szoptatáshoz, hiszen fel kell húzni, és akkor kint van a derekam, de fel szoktam rá venni egy bővebb inget kigombolva, így nem érzem olyan pucérnak a hátam, hasam. Vagy ha nincs rajtam ing, akkor egyszerűen csak a derekam köré tekerek addig egy pokrócot.

Aludni is ilyesmiben szoktam, akkor pláne nem zavar, hiszen felhúzom a takarót mell alattig, és kész.


Ha elmegyünk itthonról, és tudom, hogy nagy valószínűséggel ezalatt szoptatnom is kell, akkor valami gombos felsőt veszek fel és szoptatós melltartót, ilyesmit:

[link]

2016. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az is plusszban rossz, hogy a melltartó betét miatt éjjel nappal kell melltartó, szóval is macera.

Köszi szépen a válaszokat, én is pamut inget fogok felvenni szerintem.

2016. szept. 23. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Éjjel hálóing, ami gombos, de csak a középső gomb van begombolva. Szoptatós melltartóim vannak, így nem macerás a melltartó betét.

Napközben olyan pamut pólókban/felsőkben vagyok, aminek van dekoltázs része és rugalmas, így csak lehúzom a mellemről és szoptatok. Ez azért is jó, mert ha megyünk valahova és olyan helyen kell szoptatni, akkor nem kell levetkőzni, hanem csak lehúzom (szoptattam már játszótéren és sportöltözőben is, mikor a fiamnak foci edzése volt).

2016. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!