Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák este mikor kerültök...

Anyukák este mikor kerültök ágyba? Reggel mikor keltek? éjszaka keltek még babóhoz? Nem vagytok Napközben fáradtak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 07:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

11 körül szoktam elaludni de már 10 előtt lefekszem. Fél 7 körül van ébredés mostanság. Éjszaka változó, most pl egyszer sem keltem fel fél 7-ig. Enni nem eszik már a baba éjszaka viszont van mikor 5x ébred. Olyankor fáradt vagyok napközben is, egyébként csak estére.

5 hónapos.

2016. febr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

21-22 között fekszünk,a fiam és én is,mert hétközben a férjem éjszakás. Reggel változó. 7-8-9 fele ébredünk,de újabban kipattan a szemem 06:48-kor. Hétvégén hajnali 1-2 fele fekszünk le a férjemmel. Én nem vagyok fáradt,de az első 2 évben az voltam és nagyon nehezen is szoktam le a délutáni alvásról.


Éjszaka már 3,5 éve nem kelek. 5 hósan átaludta már az éjszakát.

2016. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Este 10 körül fekszünk a férjemmel, a fiunk 8-kor. Reggel háromnegyed 6-kor kelünk, a fiamat háromnegyed 7-kor ébresztem. Én sem kelek már 3,5 éve éjszaka, a fiam 8 hetesen már átaludta az éjszakát.
2016. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

8 éves a nagyfiam, 2 hetes a kicsi. Az elmúlt években elég későn feküdtem le, volt idő, hogy hajnali egyig-kettőig kakukkoltam, nem voltam álmos, ilyenkor olvastam, neteztem, filmet néztem. Meg mondjuk tanultam is, mert a nagy mellett egyetemre jártam.

Aztán amikor befejeztem az egyetemet, két éve, valahogy már nem éreztem késztetést rá, hogy olyan sokáig ébren maradjak, 11 és éjfél között mindig lefeküdtem az utóbbi időben.

Most, hogy a pici megszületett, és éjjel kelni kell hozzá még akár 3-4-5 alkalommal is (nem állt még be a dolog fixen, de asszem két hét után ez nem is meglepő), 9 körül már biztos alszom. Fél 9-ig lehet ébren a nagy, addig itt van kint és bújunk, meg közösen megnézzük a vetélkedőnket a tévében, utána ő is megy aludni, meg én is beájulok, aztán a baba első ébredésénél még a férjem ébren szokott lenni, akkor hozza nekem a picit szopizni, aztán már mindannyian alszunk (ha tudunk).

Kelni már nagyon régóta hatkor kelek. Amikor még csak a nagy volt, akkor is, mert mentünk oviba, meg dolgozni, aztán amikor már itthon voltam terhesen, akkor is ugyanígy, mert ment suliba, meg hát most is, mert a pici is ébred ilyenkor, meg a nagyot is elindítom az apjával iskolába.

2016. febr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
9-kor kerülök ágyba, igyekszem minél hamarabb elaludni, mert a 3 hetesem éjfélkor ébreszt onnantól nem nagyon van alvás. A 2,5 évest este az apja altatja, vele nincs gondom.
2016. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A kicsi ladsan 3 éves lesz. 10 körül elalszik. Én 11-re vagyok ágyba. Még olvasok, éjfél körül alszom el. Éjszaka ébred 1×pisilni, 1×elmeséli mit álmodott, 1×mert kitakarózott. Babakorához képest istenes az alvása. Reggel 6.30-kir kelek. Ő 7-kor. Még itthon vagyunk. Nem érzem fárasztónak.

1 éves kora előtt 8-10× kelt éjjel. Na az rossz volt.

2016. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel 1 előtt szinte soha nem kerülök ágyba, reggel 7-kor ébred az egész család.


Tudom, hogy nem feltétlenül egészséges ennyi alvás, de máshogy nem tudom utolérni magam, valamint igénylem a közös programokat is a férjemmel (legyen az beszélgetés, filmezés, összebújás). Ez egyelőre csak így fér bele.

2016. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13 hónapos a lányom.Nagyon változó nála az éjszaka.Most kezd átállni arra,hogy ha napközbencsak egyszer aludt ebéd környékén,akkor 8-kor már megy aludni,ha aludt délután is,akkor csak 10-fél 11 körül lehet letenni.Miután ő elauludt,én is lefekszem,de aludni,csak 11 körül sikerül.Változó mennyiszer kel.Az éjjel csak 1x kelt,de előtte éjjel óránként.Fél 7 és 8 között kel átlagban.
2016. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Este 9 korul fekszem, en altatom a 3 évest es be alszom vele, 33 hetes terhes vagyok, ugyhogy részben ezert kelek többször is illetve neha meg ébred a nagyobb is. De o csak meg ébred...

5:30-kor kelek, keszitem a ferjem ebédjet, Kavezunk stb... Indulás 7-kor nagy bolcsibe ferjem dolgozni, utana en home officeban dolgozok 8 órában mellette rendben tartottam a dolgokat, most viszont orvosi utasításra pihennem is kell. Állandóan faradt vagyok, hetvegen próbáljuk pótolni az egymásra fordított időt, pihenést.


Bizom benne jovore jobb lesz ️

2016. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11-éjfél körül kerülök ágyba. Reggel pedig 6-kor kelek. Már nem kell kelni a gyerekekhez.
2016. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!