Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után nektek mikor jött...

Szülés után nektek mikor jött meg először a menstruációtok? 11 hete szültem, de csak 4 hétig szoptattam és még mindig semmi.

Figyelt kérdés
Melyik az a legkésőbbi időpont, amikor már fel kell keresni a dokit.

2014. aug. 16. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3honappal utana jott meg.2hoig csak szoptattam aztan potoltam is tapival.a kontrollon en is kerdeztem a dokit azt mondta lehet egy het mulva de lehet csak egy ev mulva jon meg majd.egyis sem koros.
2014. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Elfelejtettem megkérdezni a kontrollon, ezért nem akarom felhívni.
2014. aug. 16. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
4 hónappal szülés után jött meg először. Én meg pont túl korainak éreztem, mert én meg csak szoptatok. De mindenkinél más.
2014. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7 héttel a császár után.Pedig 5 és fél hónapig szoptattam.
2014. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Januárbn szültem és júniusban jött meg.
2014. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok.az lemaradt h miota megjott a fiam nem fogadta el a cicit.:-(
2014. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szoptatás abbahagyasa után két hónappal meg nem jött meg, a szülés után négy hónappal. Mivel szörnyű hőhullámok gyötörtek, így kaptam gyógyszert, amivel meghozták. A hőhullámok megmaradtak, viszont másfél hónapig menstruáltam. Nagy nehezen abbamaradt (nem találták szervi okát, a hormonok,pedig inkább arra utaltak, hogy egyáltalán nem menstruálok, így nem tudtak,semmit se tenni), és azóta már meg sem jött, pedig ennek már lassan fél éve.
2014. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!