Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a gyereket...

Mit szólnál ha a gyereket minden előjel nélkül öngyilkos lenne?

Figyelt kérdés
Mondjuk búcsúlevelet se hagyna.

2016. szept. 27. 20:24
 1/10 anonim válasza:
Beleőrűlnék.
2016. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szintén
2016. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Mindig van előjel, max nem veszi észre a szülő...
2016. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan csakis magamban keresném a hibát!Olyan nincs,hogy "minden előjel" nélkül!Sok sok apró,szinte észrevehetetlen előjel van.Egy gondos,a gyerekére odafigyelő szülő biztos,hogy észlel pár jelet.Írom ezt 3 gyerekes anyaként,akinek a legnagyobb gyereke már felnőtt,lassan Ő maga is apuka lesz...
2016. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan,hogy minden előjel nélkül.

Mindig vannak előzmények.

Egyébként a legtöbben "beleőrülnek" és soha nem dolgozzák fel.Viszont azt senki nem tudja megjósolni,hogy hogyan reagálna.Ez egy olyan stresszhelyzet,amit nem ésszel kezelsz,így nincs értelme találgatni,hogy mi lenne ha...

De ez miért olyan fontos neked kérdező?

2016. szept. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Hogy lehet egy ilyen kérdést így feltenni, hogy "mit szólnál"? Könyörgöm, nem azt kérdezed, hogy mit szólnék, ha rendőr akarna lenni, vagy mit szólnék, ha lilára festené a haját.

Meg úgy egyáltalán, milyen reakciókat vársz? Nyilvánvaló, hogy minden szülő szinte eszét vesztené fájdalmában egy ilyen értelmetlen halál miatt.

2016. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Remélem te nem a gyerek vagy. Mert az semmire sem lehet megoldás a szülők meg testvérek meg beleőrülnek a fájdalomba.
2016. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor szenvedjen a gyerek csak azért hogy másoknak jó legyen, és ne őrüljön meg?
2016. szept. 28. 21:26
 9/10 anonim válasza:
Figyelj,ha a gyerek öngyilkos lesz,akkor mindegy mit éreznek a szülők.A gyerek már nem fog tudni semmiről.Legalábbis én így fogom fel a helyzetem,hogy később megtegyem.
2016. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem a szüleim nem veszik észre, hogy bármi bajom lenne... El vannak foglalva a saját kis világukkal, aminek természetesen én nem vagyok a része :) Ha meghalnék meg se rázná őket, inkább szinte örülnének neki
2016. okt. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!