Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszergondolatok? 17/F

Kényszergondolatok? 17/F

Figyelt kérdés
Egy panelház nyolcadik emeleti lakásában lakok és ,amikor kinézek az ablakon sokszor támad vágyam arra ,hogy kiugorjak. Ugyanígy más magas helyeken is. Ilyenkor el is indul egy ilyen furcsa bizsergés bennem ,mint hogyha a testem le akarná vetni magát ,az viszont tiltakozik. Ilyenkor persze megrémülök és eljövök az ablaktól ,ami után lassan elmúlik ez az érzés. De már több éve bennem van ez ,vajon mitől lehet?

2016. aug. 18. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Helyesbítés a leírásban: "az *elmém viszont tiltakozik."
2016. aug. 18. 18:42
 2/5 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
Öngyilkos nem akarsz lenni?Nem volt mar kiserleted es az fusztral? Ilyenre tudok gondolni...le mersz nézni?Nincs teriszonyod?a gondolat valamiert nem hagy nyugodni....egy orvosnak mond meg sztem...pszichológus talan segithet..
2016. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz öngyilkos lenni, akkor csak egyszerűen elképzeled ezt a helyzetet, normális dolog. Persze ha tényleg le akarnál ugrani, akkor irány a pszichiáter.
2016. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel pszichiáterhez kell menni, ha nem szeretnéd, hogy gond legyen.
2016. aug. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor vannak ilyen gondolataim de nem csak magas helyen , pl. milyen lenne fejbe vagni valakit egy lapattal stb. eleg beteg gondolataim szoktak lenni, de szerintem mindenkinek vagyis az emberek tobbsegenek vannak ilyen gondolatai gondolom a kivancsisag miatt, de nyugi nem hiszem hogy valaha is leugornal valahonnan tul nagy a felelem :) szoval tenyleg szerintem csak a kivancsisag..
2016. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!