Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyen pelust használ?

Ki milyen pelust használ?

Figyelt kérdés
Fiam 16 hónapos. 15 kg. Kicsit a husosabbak közé tartozik. Nem tudom milyen pelust vegyek neki mert mindegyik átázik. Volt már pampers, libero, coop-os,rossmannos most a dm saját márkásat próbáltuk ki de fél 8 kor rá tettem most cseréltem ki 4 óra múlva mert tiszta pisi volt. Nagyon sokat iszik. Bugyi pelus sem jó, félrecsúszik. Próbálom leszoktatni az egész napos ivásról.
2016. szept. 28. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Az ivas a legegeszsegesebb dolog a vilagobn eszedbe ne jusson leszoktatnj. Egy felnottnek is 2-3 liter vizet kellene innia egy nap, senki nem iszik annyit sajnos.


16 hos es 15 kilo ? Ez rengeteg, mit szol az orvos ?

( nekem 15,5 honsposom 10 kg), Pampers premium care, sosem folyt ki.

2016. szept. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmit nem szol az orvos. Eleve nagy súllyal született és 85 cm mellé. Oké hogy jó dolog, hogy iszik na de szó szerint egész nap a szájában van a cumisüveg így éjjel mindig átázik a pelusa, ruhacsrre ágyneműcsere pekuscsere MINDEN éjjel. És nem egyből alszik vissza. Jelenleg fél 3 van és éjfél óta fent van a csere végett
2016. szept. 28. 02:31
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Az jó, ha sokat iszik de mit? A cukros dolgok itatják magukat így többet iszik belőle, de a víz a legjobb szomjoltó.


Próbáltál nagyobb pelenkát is?

Zöld pamperst használunk és nincs gond vele, bár az én fiam meg elég keveset iszik így túl sok pisi sincs éjszaka ilyen rövid idő alatt.

2016. szept. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a libero a legjobb pelenka. Az en gyerekeimnek is ki kell cserelni 4 ora mulva, ez szerintem teljsen normalis. Ejszaka is sokat isznak? Mit isznak?
2016. szept. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Éjszaka nem iszik. Vizet kap meg ha beteg vagy a torka rekedt akkor adok neki gyerekteát.
2016. szept. 28. 07:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem a pelus a gond, hanem a sok ivás. Mármint az nem gond, ahogy előttem is írták. Az nagyon jó, hogy sokat iszik. Van olyan gyerek, akibe úgy kell erőltetni a folyadékot. De ez ellen meg nem tudsz tenni és nem is kell leszoktatni az ivásról.

A kérdés, hogy éjszaka is kér inni? És ha igen, akkor mit? Vizet kap minden esetben? Fél nyolckor, amikor a pelust ráadtad mit evett? Rendes ételt? Anyatejet? Tápszert? És utána még kapott inni? Én pl. már nem adtam az esti tej után a fiamnak inni. De nem is igényelte. Lehet az esti kevesebb ivás megoldaná az éjszakai pisikifolyást.

Egyébként a Libero bejön a húsosabb gyerkőcöknek az ismerősöknél tapasztaltak alapján.

2016. szept. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Közben láttam, hogy válaszoltál, hogy vizet kap. Örülj neki, hogy elfogadja és sokat iszik belőle. Akkor a lefekvés előtti fogyasztást próbáld meg csökkenteni.
2016. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött a Libero, bár az árával annyira nem vagyok kibékülve, úgyhogy kerestem olcsóbb alternatívát. De tényleg változó, hogy kinek mi jön be, ki kell tapasztalni. Mi pl. szeretjük a narancssárga Pamperst is, pedig sokan szidják. A DM-es nem jött be, a Rossmannos viszont nagyon is. Szoktam a mall.hu-ról Magics pelenkát is rendelni giganagy csomagban, azt is szeretjük, sose volt még vele balesetünk, és árban is nagyon ott van.
2016. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 17 hónapos, szintén sok vizet ivó kisfiamnak 2 pelus jön be általában, az egyik a nagyon drágák, másik az olcsóbbak közül:

Pampers Premium Care - ez tényleg soha nem ázott át, ha nem számítana az ára, csak ezt adnám rá :)

Tesco Loves Baby - meglepően jó, magas a dereka, a hurkásabb unokatesónál is ezt használják. És árban teljesen OK!

2016. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem teljesen mas alkat a kisebbik gyerekem: 2,5 evesen 11 kg 😀, de o is sokat iszik (csak ejjelre van pelusa es mostanaban mar az is szaraz, de nyaron meg termelt rendesen bele). Nekunk a pampers sleep&play valt be, a tobbi atazott. A sogornomeknek meg a libero.

A nagdragpelenka sztem ilyenre nem jo, ezek sima pelenkak voltak.

2016. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!