Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pelust hasznal el egy...

Mennyi pelust hasznal el egy ujszulott?

Figyelt kérdés
Moshato pelusokat szeretnek venni, de nem tudom mennyire lesz szukseg. Minden nap mosnam oket es szaritogep is van.
2015. máj. 7. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Babafüggő, az enyém pl. 5 db-ot használt kb, de van olyan újszülött, aki 10-et is, mert sokszor kakil.
2015. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk az első hónapban kb 6-8 elment naponta, utána csökkent kb napi 5-re.
2015. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Átlagba 7-et szoktak mondani, aztán ha idősebb lesz ez a szám csökken.
2015. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5-6 db
2015. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Akkor 2 hatos csomag megteszi nem? Nem akarok sokat se venni, mert nagyon draga es ha nem is kell annyi akkor meg minek. Majd mosom gyakran.
2015. máj. 7. 14:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
12 db nem tűnik soknak, szerintem inkább többet vegyél, meg előfordulhatnak olyan napok, mikor nem tudsz mosni, ne azért legyen kényszer, mert kevés van. Mellesleg ha spórolni is akarsz, merthogy drága, képzeld el mennyi energia és mosószer fog elmenni a mosás-szárítással. Jobban megéri ritkábban mosni teli mosógéppel, nem napi 7-8 db-ot.
2015. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen igazad vam azert legyen eleg. Majd meg atgondolom, de mar legalabb van valami fogalmam rola. koszonom szepen!
2015. máj. 7. 14:38
 8/12 sandrachnologic ***** válasza:

12 db semmiképp sem eleg csak napi mosással.


6 db/nap + szaradasi idő. De ha 8-9 fogy el egy nap es meg a szaradast veszed akkor másnapra csak delig van pelusotok. 😊


18-20 db a minimal kezdokeszlet, de ne egy markabol vásárolj be, mert az lehet alkatilag sem passzol a babadra. Inkabb tobb markabol es típusból vegyél 1-1 db-ot akar hasznaltan is, es taoasztaljatok ki, melyik jo.


Nekem most született a babam, meg a kórházból irok, holnap megyunk haza mar moshatoban. 😊 18 db újszülött oelussal es 25 db állítható meretuvel készültünk.

2015. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gratulalok a babahoz es jo egeszseget kivanok! Megkerdezhetem hol vetted a pelusokat?
2015. máj. 7. 15:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az első időszakban nem érdemes a mosható pelussal bajlódni, de te tudod. Később én is akarok használni, de csak kb 3 hónapos korától. Most 8-10 pelus simán elmegy egy nap.
2015. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!