Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba popsikrém, popsitörlő?

Sz.Jolán kérdése:

Baba popsikrém, popsitörlő?

Figyelt kérdés

A baba popsikrémmel/popsitörlővel kapcsolatban van kérdésem. Amit eddig megvettem:

Neogranormon sensitive törlőkendő egész testre

Chicco tisztító törlőkendő kéz- és arctisztításra

Neogranormon kenőcs hámosításra

Sudocream popsikrém


Melyiket milyen esetben kell használni? Mindennapra melyiket ajánljátok a fentiek közül?

A gyermekorvos az Unguentumot írta fel, de nem hallok/olvasok jókat róla, így nem hiszem, hogy kiváltom.

Kell még valami a fentieken kívül?



2016. szept. 30. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Se a neogranormon, se a sudocream NEM ajánlott mindennapos használatra!


Ha illatmentes pelenkát használsz, illatmentes kendőt, akkor nem lesz ronda a popója krém nélkül sem.

2016. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Neogranormon kendő nagyon jó, én sokszor vettem popsitörlőnek pelenkázáshoz. A Chicco szerintem fölösleges, olyat sose használtam. A baba arcáról, kezéről ha le akartam valamit (nyál, böfi) törölni, textilpelust használtam, szükség szerint akár bevizezve. Amikor már nagyobb volt és az volt kéznél, simán megtöröltem a kezét akármilyen nedves törlőkendővel.


A Neogranormon és a Sudocrem lényegében ugyan az, mindkettő cink-oxidos hámosító, mindegyik nagyon jó popsikrém. Én Sudocremet használok születése óta, de már kacérkodtam a tégelyes Neogranormonnal is, mert olcsóbb, mint a Sudocrem.


Fürdető biztos kell még, nekem nem jött be a gyógyszertári krém, pedig magamnak arcra azt használok évek óta.

2016. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk maximálisan bevált az Unguentum infantum, a gyári tubusos, Naturland forgalmazza (van, ahol patikai készítésűt adnak, az nem szimpi). Sudocremet is próbáltuk, kipöttyösödött tőle. Gyereke válogatja, hogy melyik lesz jó, nem feltétlenül az, amelyik divatos és drága.
2016. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van, bölcsis + ovis. Mindegyiknél Neogranormon tégelyes popókrémet használtam (használok) és még soha nem volt piros a popsijuk.

Kéz és arctisztításhoz én is textilpelust használtam, illetve sima papír konyhai törlőkendőt. Utazáskor pedig Rossmann-os visszazárható kis kiszerelésű nedves törlőkendőt.

Popóra én Tescosat, meg Liberosat vettem(veszek)

2016. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En is sudorcemet hasznalok/hasznaltam mindig.nem kenem be a popojat minden pelusozaskor.altalaban csak este.

Popsitorlot talan egyszer vettem neogranormont...nem jott be.de mar reg volt lehet azota mas.

A tescos szines popsitorlot szeretem,annak kemeny a felso resze,nem szakad el a zacsi.

De a pampers is jo,a feher.

Furdetot soha nem hasznaltam.amig picik voltak addig baba szappant,utana baba tusfurdot.de az En gyerekeimnek nem erzekeny a bore szerencsere.

2016. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. szept. 30. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált az orvos által felírt popsikrém. Néha Sudocremet használtam, amikor piros volt fogzáskor a feneke, de nem vált be. Popsitörlőből pedig az aloe verás neogranormont használom, mellé illatmentes pelenkát. Először sensitive törlőkendőt használtam, de az 'illata' egy idő után elviselhetetlen lett.
2016. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!