Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babalátogatáskor az anyukának...

Babalátogatáskor az anyukának milyen ajándékot vigyünk?

Figyelt kérdés
Barátnőről van szó, egy kis figyelmességre gondoltam, nem nagy összegben. A babának kisruhát, játékot, popsitörlőt, babaétel-tartót, babasampont vettünk, emellé kellene az anyukának is valami kiegészítés. Ötletek?
2016. szept. 30. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Kórházba vagy már otthonra? Kórházba jó lehet csoki, virágcsokor, de akár otthonra.
2016. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Kórházba vagy mikor már otthon vannak?

Kórházba édesség, de lehet hogy valami főtt étel is ( nálunk nem nagyon adnak elegendő kaját) virágot nálunk nem lehet bevinni az osztályra.

Otthonra pedig hát.... Nem is tudom...

A segítség, ilyenkor az jön a legjobban, ha van nagyobb gyerek akkor én elvinném egy pár órára hogy tudjon az anyuka pihenni, ez biztos jól esne.

Bonbon, virág.

De az is elég ha meglatogatod.


37 hkm

2016. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Kórház : bonbon, csoki, gyümölcs, üdítő

Otthonra ugyan az + segíteni esetleg ha van elmaradt vasalni való, vagy elmosogtani óriási segítség :)

2016. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Valami, amit máskor is adnál (névnap, szülinap), kivéve: alkohol. Ha közeli barátnő, tudnod kell, minek örülne. Nem kell "babás" ajándéknak lennie.
2016. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Otthon vannak már. Segítségnek ott van vele az édesanyja és az anyósa váltakozva (nem tudom, hogy ez segítség-e vagy sem neki :P).


A bonbon és a virágcsokor jó ötlet :) Köszi

2016. szept. 30. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem gyümölcsöt, rostos üditőket és bonbont hoztak a rokonok :)
2016. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

Ha tudsz sütni főzni süss sült csirkét, rizsával. Szűrt alma lé, gyümölcsök. Nekem nagyon jól esett hoztak kész kaját bár nekem csak a férjem volt a segitségem.

Ha főznek meg sütnek akkor gyümölcsöt, szürt alma lé,

2016. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Én heroltot kaptam a csoki-virág-tól. Értékeltem viszont a főtt kaját, alkoholmentes ízesített sört, banánt, joghurtot.
2016. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
jobb minőségű rostos innivalóknak örültem itthon és a kórházban is :) illetve jó barátom hozott a burger kingből kaját, hát annál jobban semminek sem örültem :D
2016. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm egy óriási adag bolognait hozott (kedvencem), majdnem sírtam a boldogságtól :)
2016. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!