Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lányos anyukának lenni?

Milyen lányos anyukának lenni?

Figyelt kérdés
Fiút szerettem volna jobban, de lányom lesz. Első baba.
2016. júl. 26. 19:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

két fiús anyukának képzeltem el magam...mindkét gyermekem lány lett (az egyik még pocaklakó) :)

de amióta van a lányom, és amióta ismerek 2-3 év forma fiúkat, csak lányra vágyom!! teljesen megváltozott bennem minden, annyira nyugis, annyira bújós, annyira kis bájos hogy úgy érzem, ő a másik felem és eszembe se jut hogy fiút akarnék.

én azt mondom, mindenkinek olyat ad az élet, amivel el tud "bánni" :) egy fiúhoz kemény kéz kell, és ahogy nézem őket így ebben a 2-7 év közötti korban, hát, nem biztos hogy elbírtam volna velük...most már nagyon örülök hogy lányom van.

2016. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen egy olyan van :) hidd el teljesen mindegy. Imadnivaló mindkettő :)))
2016. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

A fiúk szoktak anyásabbak lenni nem?

A lányok meg apásabbak. Akkor engem nem fog ugyanúgy szeretni?


Félek. Szeretném ha nagyon jól kijönnék vele. Még ez annyira friss nekem.


Mondjuk én olyan nő vagyok aki szereti magát sminkelni meg szeretem a hosszú hajat, szép hajgumit a hajban. Ezek biztos neki is tetszeni fognak.

2016. júl. 26. 19:36
 4/24 anonim válasza:
95%

Imádok lányos anyuka lenni. El sem tudom képzelni, hogy fiam legyen.

Mind a kétszer az elejétől kezdve éreztem és be is jött.

2016. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

És miért jó lányos anyukának lenni?


Mik a pozitívumok?

És ha valami negatívum van azt is osszátok meg velem. :)

2016. júl. 26. 19:42
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak annyi a különbség, hogy a lányra könnyebb ruhàt venni.

A fiam 12, a lányom 8, a pocaklakóról még nem tudjuk.

2016. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is azt mondtam hogy nekem csak fiam lehet. Nem tudtam elképzelni hogy valaha is lányom legyen 😊! Aztán az o4vos közölte velem hogy kislányt várok! Csalódott voltam idő kellet még felfogtam! Most nem tudnám elképzelni hogy valaha is fiam legyem! A kislányom az életem! És nem apás inkább anyásnak mondanám! Szeret bújni puszilgatjuk ölelgetjük egymást egész nap!! A lehető legjobb dolog! Én is szeretem festeni magam és a hajakkal babrálni! Szerencsére a lányom is vevő erre, szinte minden reggel mielőtt elmegyünk boltba mondja hogy legyen divatos és csináljak neki frizurát 😊 az ő aranyos kis szavaival!
2016. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%

Az én lányaim 3 és 5 évesek. Persze apásak is, de bàrmi van hozzám jönnek.

Imàdok velük játszani, szeretünk együtt vàsárolgatni. Otthon ruhapróbàkat csinàlunk.

Minden este fürdés után össze bújunk, meséket olvasunk vagy régi disney meséket nézünk.

Igazi kis csajosak. Mindig bújnak, puszilgatjuk egymást.

Az egész tökèletes. Egyelőre negatívumot nem tudok mondani.

2016. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én nagyon várom már hogy milyen lesz vele. :)
2016. júl. 26. 19:52
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is két lányom van, sohasem akartam fiút. Könnyű őket öltöztetni, mert egy lány felvehet fiús színeket, egy fiú nem vehet fel pl. rózsaszínt. Játékból ugyanez a helyzet. Nem nézik le, ha autózik, egy fiúnak a baba már necces. (Tudom, most már egyeseknél ez is normális). Nálunk a nagyobbik lányom anyás, a kisebbik apás. Bújósak, pusziszkodósak. Nincsenek fütyiproblémák, kevesebb a betegség egy lánynál. Nem nyafognak annyit, mint egy fiú. Bocsi, ha egy kicsit elfogult vagyok a lányokkal, fiús anyukák le lehet pontozni! :-) Hozzáteszem, hogy mindegy, hogy milyen nemű a baba, csak egészséges legyen. Ez egy nagy közhely addig, amíg nem lesz terhes az ember.
2016. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!