Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eltanult egy káromkodást....

Eltanult egy káromkodást. Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Kiakadtam a tesójára, aki még picike, de rosszat csinált és idegbajomban azt mondtam, hogy a "kva életbe". Persze más sem kellett a 3 évesemnek, azóta mondogatja. Mi a megoldás, hogy leszokjon róla? Hibáztam de most már nem tudom visszacsinálni. Mit tehetek utólag?
2016. szept. 30. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj rá, engedd el a füled mellett, és tegyék ugyan ezt a környezetében élők is. Így hamar elveszti az érdeklődését.
2016. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Fog Ő még csúnyábbat is mondani, ha gyerekek között lesz. Akkor sem dől össze a világ. Ha nem szólsz rá, akkor nem lesz érdekes és elhagyja.
2016. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, hagyd figyelmen kívül, ha azt látja hogy nem reagálsz rá, nem lesz érdekes, abba fogja hagyni.
2016. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engedd el a füled melett,így megunja... Barátnőm kislánya 2 napig játék közben azt mondogatta, hogy "f.sz"... 😁 Oviban tanulta,azt sem tudta mit jelent,ráhagyták 2 nap után elfelejtette.. 😊
2016. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!