Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lenne a megoldás a nagymamá...

Mi lenne a megoldás a nagymamával?

Figyelt kérdés
Lányom lassan 2 éves, eleven, mozgékony gyerek. Anyósom folyton panaszkodik, hogy olyan mintha nem is lenne unokája, mert alig van nála. Születése óta minden egyes szombat délutánt (délutántól estig) nála töltünk. Nekem az a problémám, hogy ilyenkor egész nap csak a kis lakásban ülünk. Míg egész pici volt, addig ezzel nem is volt igazán gond,bár inkább sétáltattam volna a friss levegőn, de kibírtuk. De amióta megy, azóta nagy igénye van a lányomnak a kint létre. Napi kétszer megyünk játszóterezni, plusz egyéb programok. Az a gondom, hogy mikor nála vagyunk, csak ülünk 4 órán keresztül bent, az elején még elnézegeti a játékokat, amik ott vannak, de elunja magát a lányom, nyűgös lesz. De ő nem ajánlja fel, hogy menjünk ki a ház mellett található játszótérre, sőt ha én mondom már a vége felé, hogy lemennék fél órára, mielőtt fürdetés lesz, látom rajta, hogy nem tetszik neki, hogy vinnénk a gyereket. Ő amúgy ebben a lassan 2 évben sose keresett meg azzal, hogy elvinné valahova játszani,max szóvá teszi, hogy átvihetnénk. Úgy vettem észre nem akar játszótérre menni, mikor arra járt, csak távolról nézte a lányom,mert ő nem megy homokba, meg nem mászik utána. De bevallom, így is lefárasztanak agyilag a szombatok, nem ülnék ott végig más délutánokat is. Ha meg csak átviszem, nem tudom ott hagyni, mert lányom sírni kezd utánam. Szóval szerintetek mi a megoldás? Azt akarom, hogy béke legyen.
2016. szept. 30. 21:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%

nem értem,miért vagy ilyen szolgalelkű.

felnőtt ember vagy,anya,ki kell állnod a gyerekedért.Ha úgy érzed,hogy a gyerek kínlódik minden héten egy ilyen ilyen szituációban órákon keresztül,akkor ne hagyd!

mi az,hogy kötelező minden héten ott ülni? Jó vicc.

Miért,mi lesz ha megsértődik? drágább lesz a kenyér?

de ha már "muszáj", akkor mondd meg neki,hogy láthatja minden szombaton akkor,ha becsatlakozik hozzátok,és eljön veletek a játszótérre,játszóházba,vagy ahol a GYEREK érzi jól magát és nem az anyós.

2016. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én átmennék a nagymamához, aztán 1-2 óra után, amikor már úgy látom a gyereken h nagyon unja magát és nem tud mit kezdeni magával megmondanám a mamának h elmegyünk a játszótérre mert uncsi ez a gyereknek hosszú távon ami itt van.

Ha akar velünk jöhet, ha nem nem.

De azt sem értem egyébként h mért nem tudod otthagyni a gyereket pár órára? Vagy mit csinál a mama amíg ti ott vagytok? Nem játszik a gyerekkel csak nézi?

2016. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!