Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt akinek bejött a Jónás...

Volt akinek bejött a Jónás naptár?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsiságból kérdezem.Nem régen született kisfiúnk és majd szeretnénk neki kistesót.Jó lenne majd egy kiscsajszit összehozni, hogy a nemek aránya egyforma legyen a családban ☺☺☺


Szóval csak érdekelne, hogy használta-e valaki a Jónás naptárt és esetleg bejött-e?


Tudom, hogy 50-50 % az esély....na de mégis ☺


Csak kultúrált válaszokat szeretnék kérni nem "de hülye vagy ilyen hülyeségben hiszel" tipusúakat.Az ilyen válaszadóknak könyörtelenül megy a piros kéz ☺


Köszönöm!



2016. okt. 1. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,nekünk eddig bejött!Utólag néztem meg,nem e szerint próbálkoztunk.Két kisfiam van.
2016. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött be, köze nem volt az ajànlott napoknak a fogantatàs napjàhoz egyik gyereknél sem, ahogy a nemüknek sem.

Kìnai naptàr 50% ban eltalàlta, de attól még az is ...ség.

2016. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél bejött, másodiknál nem.


A kínai naptár a másodiknál bejött, elsőnél nem tudom, mert nem voltam 18 a fogantatásnál.


A maja naptár mindkétszer bejött.

2016. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A maja naptárról nem hallottam, az milyen?Olyat hol lehet találni? ☺
2016. okt. 2. 08:58
 5/6 anonim ***** válasza:

A maják is megmondják!– De meg ám ! Szerintük ugyanis, ha a fogantatáskor az anya életkora, illetve a fogamzás évszáma is páros vagy páratlan , akkor kislányra lehet számítani . Ha viszont az egyik páros , a másik páratlan számot ad ki , fiúnak örülhetnek majd a szülők .


[link]

2016. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infót...akkor vagy sikerülnie kell március közepéig mert addig vagyok 29 és akkor lány lesz ☺☺☺ amit szeretnénk, vagy ha utána sikerül akkor ismét fiúcskának örülhetünk...hmm komoly dilemma☺☺☺
2016. okt. 3. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!