Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem ő az apja ne szóljon...

Ha nem ő az apja ne szóljon bele a nevelésébe. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Párom ma veszekedett velem amiért kiabálok a gyerekemmel.

Szerintem semmi köze hozzá, mivel nem az ő gyereke. Bunkó vagyok?


2016. okt. 3. 21:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez alapján az vagy.
2016. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
mennyire komoly a kapcsolat? ha pl. együtt éltek, akkor szerintem van beleszólása.
2016. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha külön kasszán vagytok, és ő egy fillért se ad bele se a te se a gyereked költségeibe, rezsiből is csak egy harmadot fizet, akkor jogos hogy ne szóljon bele, ha viszont egy fillért is akár magadra, akár a gyerekre költesz, amit ő keresett meg, akkor nem jogos.
2016. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy háztartásban éltek, ő is eltartja, ő is neveli, akkor ugyanolyan jogai vannak, mint egy vér szerinti apának. Nem az a lényeg, hogy kinek a gatyájából jött, hanem hogy ki vesz részt az etetésében, ruházásában, a nevelésében, a lázcsillapításában, stb.
2016. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nekem az a véleményem, ha én vagyok a gyerekkel egész nap akkor jogom van kiabálni, ha ok nélkül nyűgös.
2016. okt. 3. 21:18
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Mert bunkó vagy,azért.
2016. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod nem veletek lakik, nem járul a költségeitekhez, a gyereket most látta max. harmadszor, akkor értem a felháborodásod. Ha bármelyikre a felsoroltak közül "de"-vel válaszoltál, akkor hibáztál, van köze hozzá, és kérj bocsánatot.
2016. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem szólt bele a nevelésbe, mert a kiabálás nem az.
2016. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Oké, csak ne lepődj meg ha hamarosan ténylegesen egyedül maradsz a gyerekkel, és nem csak napközben. Milyen anya vagy te ha azért kiabálsz a gyerekeddel ha nyűgös? Mit szólnál hozzá, ha a pasid meg egy jó nagy pofont keverne le neked mert kiabálsz a gyerekkel? Hisz ha ő keresi a pénzt, akkor joga van arra hogy ne a te kiabálásod hallgassa nem igaz? Szerintem hamarosan menekülni fog, ilyen némbert nem lehet hosszútávon elviselni. Egyébként meg, hogy tudod kettőtöket ellátni a gyesből? Mert gondolom ekkora arccal a pénzét se fogadod el
2016. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám a pasi helyében, hogy oké szivem, nem szólok bele a nevelésébe, de akkor holnaptól mész dolgozni, mert nem tartalak el titeket, ezentúl egy pár zoknit vagy egy pudingot se veszek a gyereknek, nem kelek hozzá éjszaka, nem ápolom ha beteg, nem játszok vele hogy te pihenhess, ne velem beszéld meg a gyerekhez kapcsolódó problémákat, hisz nem az én gyerekem, nem igaz?
2016. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!