Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem ő az apja ne szóljon...

Ha nem ő az apja ne szóljon bele a nevelésébe. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Párom ma veszekedett velem amiért kiabálok a gyerekemmel.

Szerintem semmi köze hozzá, mivel nem az ő gyereke. Bunkó vagyok?


2016. okt. 3. 21:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ügyesen titkolod, mennyi idős a gyerek.

Ha majd iskolás lesz, elvárod, hogy neveljék a suliban, de az, akit párodnak nevezel, ne tegye.

Logikus...

Nem vagy bunkó, ugyanis a bunkó akarattal és nem tudatlanságból tesz hülyeséget.

2016. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
0%
Férfiként én is bírom az ilyeneket, hogy hazajön, van max fél órát a gyerekkel, aztán előadja a nagy nevelési tanácsadót :D
2016. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem várom el, hogy ápolja, azt sem várom el, hogy eltartsa. Mondjuk, abból a napi négyezer forintból nem is nagyon tudná.
2016. okt. 3. 21:47
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ti minek vagytok meg egyutt?
2016. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

1. Nincs jogod kiabálni soha.

2. A párod minek van veled, ha nem tartod kompetens szülőnek? Szexre kell csak?

3. Gondolkodj el azon, hogy senkit nem tisztelsz magad körül. Se a társad, se a gyereked.

2016. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem ez így fura lenne. A férjem, amióta velünk él, azóta ő is neveli a fiamat velem együtt. Nyilván az elején még inkább csak én voltam szülői szerepben, ő kevésbé, de azért ő is azzá vált az idő során.

Ketten vagyunk felnőttek a háztartásban, nekünk tök természetes volt már az elejétől, hogy szülőként is együttműködünk. Mondjuk nálunk az összeköltözés akkor következett be, amikor eldőlt, hogy ez nem egy futó kapcsolat. Ismerek olyat is, aki minden pasit beköltöztet két hét után, aztán amíg a fizut hazaadja, addig családtag ő is, de ha rászólna a gyerekekre, mert üvöltenek egész nap és püfölik egymást, akkor ne szóljon bele, nem ő az apjuk.

2016. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Juj, de gusztustalan egy no vagy.
2016. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel ,hogy rádszólt ,hogy ne ordibálj ok nélkül a gyerekkel ,mivel szólt bele a nevelésébe?
2016. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez a "párod" alkalmi/rendszeres dugópartner vagy együtt is éltek? Mert ha az utóbbi, akkor de igen, az ő gyereke.
2016. okt. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyébként ez sok mindentől függ.

Együtt éltek? Közös kassza? Ő is ugyanúgy eltartja a gyermekedet? Rá is dolgozik? Mert akkor igazából nyugodtan tehet megjegyzést,akár rád is szólhat ha ha valamit úgy csinálsz ami neki mondjuk nem tetszik!

Ő ha nem is a biológiai apja, de az apja!

Igen az eddigi hozzászólásaid alapján bunkó vagy!

Semmi köze hozzá? Akkor tőle 1 ft-ot se kérj akár csak egy nyalókára sem a gyereknek!

Ha csak alkalmi szex partner aki néha felugrik hozzád akkor valóban nem szólhat bele a nevelésedbe. De akkor is véleményezheti azt! Mert szive joga!

2016. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!