Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen férfinak gyereket szülni?

Ilyen férfinak gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Tetelezzuk fel, hogy van egy 27 éves férfi aki dohanyzik, napi szinten iszik sört, a munkábol minden nap késik, ha alszik egy ágyú sem ébresztene fel...


Ha kiderulne, hogy gyereket vártok tőle, mit tennétek?


2016. okt. 4. 17:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha arra jó volt, hogy összefeküdj vele, akkor nem értem mi a probléma?
2016. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem alkalmi kapcsolatról van szó, de nem ilyen pasit képzeltem el mint család fő
2016. okt. 4. 17:12
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
De ha hosszútávon nem tartod jó partinak, akkor miért jöttél vele össze? Ezek szerintem mind tudhatóak voltak a kapcsolat elején is.
2016. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Csak gratulálni tudok drága szívem. Hosszú nyomorúságos élted lesz. És már megint a szerencsétlen gyerek szív az agyatlan szülei miatt....
2016. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
84%
Nem alkalmi, tehát már régóta tűröd, hogy ilyen és csak most kezdett el zavarni? És volt gusztusod lefeküdni vele? Akkor sok sikert a gyerekhez! Én alapból nem is kezdenék kapcsolatot egy ilyen pasival.
2016. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

Ismerek ilyen embert. 2 gyereke van. Elvált. Bíróság neki ítélte a gyerekeket. És az új nőjével a 3. gyereken gondolkodnak.


Kedves, törődő, kissé agresszív, de sosem bántó. Ő keresett rugalmas munkaidős állást.


Csak ennyi tulajdonság nem mond semmit, ami az ellen lenne hogy ne legyen gyereke.

2016. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%
Ha lettem volna olyan hülye, hogy ilyen pasassal kapcsolatba lépek és még nem is védekezem, akkor felnevelem a gyereket... max. ha apának is csapnivaló, akkor válás. De nálam már a cigizés is kizáró ok egy kapcsolatban, nemhogy a napi szintű sörvedelés és pontatlanság (az engem nem zavar, ha mélyen alszik, mondjuk).
2016. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Alapból nem értem az ilyet. Ha nem komoly a kapcsolat, akkor szimplán védekezni kell. Ha nem akar gumit használni, akkor szedj gyógyszert.

Dohányzás az magán dolog. Attól nem lesz jó, sem rossz egy ember.

Napi szinten sörivás sem mond sokat. Ha naponta megiszik 1-2 üveggel arra még azt mondom, hogy simán belefér. Főleg ha nem módosítja a tudatát.

Ezeket úgy mondom, hogy nem dohányzom, és nem is iszom.


A munkából való késés is relatív. Ha a munkáltatónak ez belefér, akkor jóhogy megcsinálja. Azonban ha emiatt veszélyezteti a munkakörét, akkor felelőtlen.


Mélyen alvásról meg szintén nem tehet, csak arról ha direkt nem akar felkelni, és csak megjátsza.


Összegezve a dolgokat gyerekes okokat hoztál fel. Tudasd vele, hogy mi a helyzet, és felnőttként beszéljétek meg.

(Szerintem egyikőtök sem kész még egy gyermekre!)

2016. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Eddig is ilyen volt nem? Tehát normálisan kellett volna védekezni ha nem akarsz tőle gyereket.
2016. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

pont olyan mint (ex-)sógorom.

Alapból nem lett volna vele gond, elnézte a család neki a piát és a cigit, meg hogy nem igazán kezdett valamit az életével, de amikor megjött a gyerek akkor a felelősségtől teljesen összeomlott. A felesége sem volt egy éppen halál megbízható ember, de a sógor olyan volt mint egy nagyra nőtt gyerek aki semmi felelősséget nem tud vállalni és mindig más a hibás bármi történik.

2016. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!