Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülnétek gyereket olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnétek gyereket olyan férfinak, aki azt mondja elhagy ha kislány lesz?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta nagyon szeret, de ha kislányt szülök neki, vagy a terhesség alatt hízok, illetve szülés után nem lesz ugyanolyan az alakom mint előtte elhagy.
2016. szept. 18. 22:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Amúgy se tudnék, mivel férfi vagyok. :)

2016. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Gratulálok a jól megválasztott párodhoz!

Sok boldogságot!

2016. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy ne hogy elhidd neki, hogy szeret... :D Én a helyedbe menekülnék, nem még gyereket szülnék neki.
2016. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
2016. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%

Aztak*urvaeget, már elnézést, de ez most úgy kikívánkozott és tudtam volna cifrábbat is. Hát miféle undorító féreggel álltál te össze?! Jó isten, én nem akarom elhinni, hogy ilyen nyomorékok valóban léteznek és még barátnőjük is van, de ez nem elég, még gyereket is képes lenne neki szülni... Valamit nagyon tudhat a csávó.

Ne haragudj, de ha te ez a kijelentése után még mindig vele vagy, hát meg is érdemled. Én ahogy ezt kijelentette, abban a percben repítettem volna, mint macskát szarni. Legyen már eszed és még véletlen se szülj egy ilyen agyi rokkantnak! Elég nyilvánvaló, hogy neki abszolút nem való gyerek, de még csak párkapcsolat se. Dobd ki és keress egy felnőtt FÉRFIT, ne kisfiút.

2016. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy szülnék. Aki ilyen feltételek mellett szül egy férfinek, na az sem 100-as.

A gyerekemnek apa kell. Nem egy ilyen felfogású ember.

2016. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
nóóóóóóóóórmááááális?
2016. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

VIII. Henrikről van szó?

Épeszű ember nem marad együtt ilyen személlyel.

2016. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki, hogy "apukám, az ugye tudod, hogy az én petesejtjeimnek mind x kromoszómája van, szóval rajtad múlik, hogy fiú lesz- e vagy lány"

Persze ilyen szarságok miatt tuti elhagynám, bakker ez nem az ókor vagy a középkor...

2016. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
22%
Ha pénzes pasi, akkor igen, mert annyi tartásdíjat csikarnék ki belőle, amennyiből kényelmesen megélhetek.
2016. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!