Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a nő az apuka tudta nélkül...

Ha a nő az apuka tudta nélkül esik teherbe, hordja ki a gyereket, szül, úgy, hogy a férfi nem akarta, miért kell a férfinak fizetni?

Figyelt kérdés
Ebben semmi logikát nem látok! Csak szerintem felháborító?

2013. máj. 23. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
90%
mert a fogantatas ket ember felelossege. Ha apuka nem akar gyereket, akkor huzzon egy gumit a farkara.
2013. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
83%
fején találta a szöget az első hozzászoló
2013. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
23%

Nem Kérdező, szerintem is az. Valami olyan szabályozás kellene, ahol meghatározott hétig a férfinak is joga lenne nyilatkozni a terhességről, és ha nem vállalja - természetesen a nő attól még kihordhatja, megszülheti, hisz a saját teste felett csak ő rendelkezhet - akkor ne lehessen bírósági úton kötelezni semmire. Illetve akkor se, ha a nő elhallgatta a terhességet.

Viszont, ha a meghatározott időn belül tudta, és nem tiltakozott, akkor - szintén hasonlóan a nőhöz, ahol a 12. hét egy határ - utólag már a férfi se variálhasson. Így lenne kb korrekt.

2013. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
86%
Mivel nem komoly kapcsolatról van szó (ha arról lenne szó, akkor azért csak feltűnne a férfinak a nő terhessége és nem tudna beállítani egy gyerekkel), így nem kérdés: védekezzen a férfi is. Ami nem csak a gyerek miat fontos, hanem a nemi betegségek miatt is.
2013. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
79%
Mert 2 ember kell egy gyerekhez. A férfiak mindig könnyen vannak, nyavalyognak gumi miatt, ha meg véletlen sikerül a gyerek, akkor meg az a baj, hogy fizetne kell a gyerektartást. Miközben a nő vállal gyakorlatilag mindent, ha ott hagyja.
2013. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
32%
#4, tévedés, ilyen nem csak alkalmi kapcsolatban fordulhat elő... engem úgy vezetett meg anno az exem a 3. hónap betöltéséig, hogy együtt éltünk, ráadásul még van valamicske nőgyógyászati gyakorlatom is, úgyhogy simán kitapintok egy 6-7 hetes terhességet - ha kellően paranoid és bizalmatlan vagyok... ami sajnos addig nem volt szokásom.
2013. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
60%
Szép volt 1-es :-) Ott a pont!
2013. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
28%
Én kinézném a nőből,h szex előtt direkt átszúrja a gumit a tasakon keresztül gombostűvel.
2013. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
80%

A kérdésben az van, hogy a nő titokban hordja ki és szüli meg a gyereket. Erre írtam, hogy ezt együtt élés, házasság esetén nehezen lehet elképzelni.


Amúgy nem akarok megbántani egy férfit sem, de komoly kapcsolatban is lehet gumit húzni.

2013. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
56%
Nő létemre én is azt mondom, hogy igen igazságtalan a férfiakkal szemben, és még szemét embernek is lesz elhordva.
2013. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!