Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvileg egy baba minimum...

Elvileg egy baba minimum 1-1,5 éves koráig nem ehet pl. epret. Akkor miért tartalmaznak az alábbiak ilyent?

Figyelt kérdés

Ha lázas vagy egyéb ilyen probléma van a Nurofen szirup a legjobb az anyukák elmondása szerint (szerintem is), akkor miért epres és narancsos van

Ma láttam Colget gyerekfogkrémet 0-2 éves korig, szintén epresben.

Nem lehetne olyant gyártani, ami pl. barack íze vagy hasonló, ami épp az elsők között adható? Talán ha ismerős ízt érez, jobban megenné, nem kéne szinte lenyomni a torkán a lázcsillapítót, hogy megegye és valamennyire jobban legyen.

Egyszerűen ez nem fér a fejembe. Vagy olyan, mint az eper ízű üdítő, hogy epret sem látott csak telenyomatják mindenféle sz.rral, hogy továbbra is mérgezd magad.


2016. okt. 4. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak íz. Az epret az apró magvak miatt nem lehet adni másfél éves korig, a nurofenben nincsenek ezek benne.
2016. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudtad, hogy az eper aromáját adó vegyület egyszerű, és mesterségesen is könnyen előállítható?

Ezért van szinte mindenből eperízű.

2016. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak eperaroma van benne, egyébként meg a babakajákban is láthatsz epreset, de olyankor a feldolgozás során kiszűrik az apró magvakat, szőröket, amik az allergiás kiütéseket szokták okozni.

Nekem pl Nurofennel Panadollal az a bajom, hogy mi a fenének kell annyira szirupédesre csinálni, a lányom is mindig öklendezett tőle, utálta, végül a narancsos változat mellett maradtunk, az talán nem annyira tömény

2016. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11%
a magvak allergizalnak nem maga az eper....a lanyom pl rendszeresen kiutotte ha eperlekvaros etelt kapott - hazi lekvar magokkal...viszont gond nelkul tudta enni az epret 1 eves korban is, ha korbe vagtam, magoktol megszabaditva, hogy csak a kozepet kapja...es ugy nem is utotte ki
2016. okt. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!