Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi a minimum idő amit a...

Mennyi a minimum idő amit a kórházban kell tölteni, ha 35. hétre születik a baba?

Figyelt kérdés

Kedden töltöm a 35. hetet. Sajnos sokat keményedek, a méhszáj is 2110. Félek, hogy hamarabb jön. A doki is mondta hogy még két hetet húzzunk ki.....kaptam már másodszor tüdőérlelőt is. Vasárnap front is lesz... Van egy másfél éves kisfiam is. Nem akarom hosszú ideig itthon hagyni. Sokat kellene feküdni. ..de em bírok hosszú ideig...fáj mindenem....illetve nem egyszerű mellette.

Ha hamarabb jön akkor ha nincs komoly gond meddig kell kb. bent maradni?


2015. aug. 14. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy 34 hetes kor után már csak pár napos ellátásra lehet szükség a picinek. Lehet nem is maradnátok bent tovább, mint ha hetek múlva jönne.

De azért reméljük nem derül ki és még húzzátok pár hétig. :)

2015. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kórházban a szobatársam babája is 35 hétre jött. Az első éjszakára vitték el,hogy figyeljék, utána kiadták rooming in-be. Szopizott,meg minden, ők is 3 nap után jöhettek haza
2015. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! És itt az is számít hogy ahol szülni fogok van-e koraszülött ellátás? Mert sajnos nincs itt.
2015. aug. 14. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked a szokásos 3 nap. Nekem 35. hétre születtek, mondjuk ikrek, de ők 2 hetet voltak koraszülöttön.
2015. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kisebbik fiam is 35. hétre született 2230 grammal. A súlya miatt hazamehettünk volna az ötödik napon, viszont a rossz véreredménye miatt egy hónapig vizsgálgatták. Nálunk a koraszülött osztályon 2100 grammal lehet hazavinni a kicsiket, szóval ha a súlya megvan, jól szopik, eredményei jók, és Te is rendben vagy, akkor a szokásos négy-öt nap után hazaengednek.
2015. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tavaly született a kisfiam Pécsen császárral a 35.héten. Minden rendben volt vele,a negyedik napon jöhettünk haza.
2015. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Baranka ***** válasza:
Az én kisebbik lányom 36 hét 5 napra született. Péntek délután született (16:47) kedden jöhettünk haza.
2015. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ez kicsit megnyugtatott. De remélem még szük két hetet kibírunk. Jobb lenne helyben (Sátoraljaújhely) szülni, nem Miskolcon. Mert itt nincs koraosztály.
2015. aug. 18. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!