Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire hatásos lenne...

Tényleg ennyire hatásos lenne a Béres csepp?

Figyelt kérdés

Lányom 3 éves. 20 kg pedig nem nagy evő. Úgy kell belekönyörögni a kaját. Nagy súllyal született. 3 napja adom neki a béres cseppet tegnapóta marha nagy étvágya van. Reggelire megevett 2 vajaskenyeret(teljes kiörlésű) délelött egy almát ebédre jó nagy adag borső főzeléket sült virslivel ebéd után megint alma most megevett egy nagy tál tejbedarát. És még lesz a vacsi. Ennyit nem szokott enni max reggeli ebédet nem mindig kért uzsonna és vacsi.

Ilyen kevés idő alatt hatott volna?


2016. okt. 5. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Én egy 20 kilós 3 évesnek biztos nem könyörögnék, hogy egyen többet és semmi esetre sem adnék béres cseppet, ami sokaknak növeli az étvágyát. Szegény így is egy átlagos 6 éves súlyával rendelkezik.
2016. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Hát azért 6 évesnek a 20 kg nem a normális szerintem. A lányom 4 éves és nagyon csinos a 20 kilogrammjával :)

Egyébként én kb 1 hete szedem (talán még nincs annyi). Én nem hallottam róla, hogy fokozza az étvágyat, de lehet, úgy lehet, mivel az elmúlt napokban észrevettem magamon, hogy jóval többet ettem (pedig alapvetően étvágycsökkentőt szedek)

Szóval most már figyelek erre!

2016. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
2016. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Igen, én is láttam a táblázatot. :) De szerintem ha nem 20kg egy 6 éves, az nem átlagon felüli. Persze papíron, nem kórosan soványnak számít, de azért szerintem nem rendkívül például az én lányom súlya.
2016. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Én inkább annak járnék utána, hogy kevés éves mellett miért 20 kg. Pajzsmirigy, hormonok, vércukorszint stb ki lett vizsgálva? Rendben van?
2016. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem vizsgálják ki. 4520 grammal született. Mi sem vahyunk vékonyak. A 110 cm.- hez nem olyan sok ez a 20 kg.
2016. okt. 5. 18:54
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Az én 3 évesem 11kg, a 4. üveg béres cseppet kapja és ugyanúgy alig eszik (ns meg betegesebb is azóta!)
2016. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
A multivitaminokban lévő B vitamin az, ami növeli az étvágyat.
2016. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk ha 110cm, akkor tényleg nem sok a 20 kg. Inkább arról van szó, hogy átlagon felüli magasságú.

A kérdésre visszatérve. Lehet, hogy a béres csepp hatott, de lehet, hogy csak ma pont jó étvágya lett. Majd kiderül, hogy mennyire tartósnak bizonyul. Nekünk egyébként nem jött be a béres csepp mint étvágyjavító.

2016. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Baranka ***** válasza:
45%
Te jó isten. Az én 5 évesem 20 kg. 3 évesen 15 kg kg körül mozogtak a gyerekeim. Egy kivizsgálás nem ártana neki. Rengeteg a súlya ennyi idősen.
2016. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!