Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Wolf Eszter nincs már együtt...

Wolf Eszter nincs már együtt a gyermekei apjával?

Figyelt kérdés

#válás #házasság #wolf eszter
2016. okt. 10. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

?

Van jelentosege szamodra?

2016. okt. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ő ki? Illene tudni?
2016. okt. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak annyi, mint más hasonló kérdéseknek, szimpla kíváncsiság. Semmi rosszindulat nincs a kérdésemben, de ha valaki ennyire a nyilvánosság előtt éli az életét, nem meglepő az ilyen kérdés :)
2016. okt. 10. 08:04
 4/13 anonim ***** válasza:
De ki ő, hogy ennyire egyértelmű számodra, hogy mindenki ismeri?
2016. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megneztem, valami modell, ket gyerekkel, foiskolas, de ennyi.
2016. okt. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy egyértelmű számomra, hogy mindenki ismeri. Csak gondoltam, hogy aki nem tudja a választ vagy még csak nem is sejti, hogy ki ő nem foglalkozik a kérdéssel.
2016. okt. 10. 08:30
 7/13 anonim ***** válasza:

"ha valaki ennyire a nyilvánosság előtt éli az életét"


Soha életemben nem hallottam még ezt a nevet. Pedig nem élek burokban.


A másik. Ha valaki "celeb", vagy valamiért "híres", akkor már nem is lehet magánélete? Tényleg ennyire bele kell másznod az ágyába? Miért is fontos ez annyira?

2016. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha azt kerdezed, Liptai Klaudia terhes-e, gyanitom, tobb valaszolo ir. Azert, mert o ismert ember sokak koreben. Mig egy modell...
2016. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért is másztam bele az ágyába...? Köszönöm, hogy a kérdésemre válaszoltatok, szép napot! :)
2016. okt. 10. 08:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla, ha igaz is akkor azért nem tudunk róla, mert nem "celebkedik".
2016. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!