Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az Esti Kornél gitárosa,...

Az Esti Kornél gitárosa, Lázár Domokos Ács Eszterrel együtt van, vagy csak együtt zenélnek a Pegazusok Nem Léteznek zenekarban?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom talán én vagyok a műveletlen, de elsőre nekem csak a pia jutott eszembe :D A zenekarokban gyakran össze hozzák az különböző nemű embereket, de nagy részük csak pletyka.
2013. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy erről lenne szó, mert ez egy kis zenekar. Csak sehol nem találok egyértelmű bizonyítékot a feltételezésemre.
2013. okt. 4. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Együtt vannak. "A Pegazusok nem léteznek együttes, 2011-ben alakult. Az Esti Kornél zenekar dalszerző-gitárosa, Lázár Domokos és színművész szakos barátnője, Ács Eszter formációjában."
2013. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt én is olvastam, de a barátnő szónak több jelentése van.

Azt is írhatták volna akkor, hogy párja.

2013. okt. 4. 23:17
 5/6 anonim válasza:
együtt vannak. 100%.
2013. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ódekár. :D :c
2013. okt. 6. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!