Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elveheti a picit azért mert 5...

Ugri Tamásné kérdése:

Elveheti a picit azért mert 5 en lennénk 1 szobában?

Figyelt kérdés
38 hetes terhes vagyok apukàméknàl vagyunk, nos a testvérem elfoglalta a sajàt szobàmat ìgy most apummal és élettàrsàval vagyunk 1 szobàban rendezett körülmények között a babànak minden holmia megvan a pàrom dolgozik. a csalàdsegìtős a kedetektől fogvs fenyeget hogy ha nem talàlunk màst akkor megìrja a korhàznak a papìrt,hogy nem hozhatom haza a picit a korhàzból, mert 5 en lennénk 1 szobàban és amikor itt volt hozzà tette ha màr itt lenne a pici megfogta volna és elvitte volna..
2016. okt. 10. 12:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
A családsegítőt azért hívta a védőnő mert gáz van nálatok. Nem ez nem normális egy gyereknek. A legjobb lenne neki ha szülés után egyből lemondassz róla és akkor normál8s családba kerülhet.
2016. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Úr isten ha én màsnak azt mondom hogy remdezett körülmény akkor megértiről is van szó a màsik hogy mondta a csalàdsegìtős hogy a körülmémyek megvannak! a màsik jó hogy nem ìrom le hogy mennyi szoba van a hàzba.. mert attól hogy én leirtam hogy kivel kell lenunk 1 szobàban és a tesom elfoglalta az en szobam màr egyből huu egy lukba lakunk.. ha vlki nm tud vlmit ink ne is irjon semmit! mint h hülyeséget válaszol! és én arról mit tegyek h nm megy ki màshoz csalàdsegìtő!? itt igen is mindenkihez kimegy!
2016. okt. 10. 15:09
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

A rendezett körülményt én is értem, de az "5 en lennénk 1 szobàban" és "így most apummal és élettàrsàval vagyunk 1 szobàban" nem azt jelenti.

Ha pedig van több szoba, akkor tessék szépen abba beköltözni.

2016. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkora hodályban laktok,akkor miért apádékkal vagytok egy szobában?Rendezzetek be egy másikat.De szerintem ez már csak duma.
2016. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a szobák leosztását. Ha ti 5-en vagytok az egyik szobában, a tesód a másikban, és még van több szoba is, akkor gondolom rajtatok kívül még mások is laknak a lakásban. Na, az aztán tényleg nem ideális.
2016. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező belekeveredett a sztoriba...Mar ellentmond saját magának...
2016. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a gond hogy épp hogy betöltötted a 18-at és ilyen körülmények uralkodnak nálatok. (bocsi név alapján könnyű ha már ilyen cifrán adod elő a sztorit)

Nem értem minek ilyen körülményekbe gyereket vállalni :-/

2016. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja... Biztos palotàban laktok. Alig 18 vagy, meg véletlenül ment a csalàdsegìtős... Az a baj,hogy fel sem fogod mi a gond.


Ajànlom a facebook oldalàt megnézni. Sàrközi Dzsenifer (Ugriné)...

Erre mondjàk egy kép többet mond minden szónàl...


Milyen érdekes,mi 3 an vagyunk egy 1 szobàs lakàsban, (jövőre tudjuk megvenni az àhìtott 3 szobàs lakàst) a 3. gyerekünk is ide fog születni és kb 1 hónappal szülés utàn fogunk költözni. Sosem jött ki a csalàdsegìtőtől senki,mert igaz most màr szűkösen leszünk,de normàlisan élünk,nem vagyok kiskorú és a vakolat sem omlik.( Csak inkàbb most a picikkel meghúztuk magunkat,hogy ne kelljen egy kisebb lakàst megvenni ahonnan úgyis tovàbb kell költözni,ìgy mehetünk akkoràba ami tényleg megfelel.)

2016. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
D.
2016. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

miért ment oda a css? ok nélkül nem mennek sehova. Illetve nem megyünk, gyerekjólétis vagyok. Amúgy azt nem ő dönti el egyedül, hogy mehet-e oda baba, kikérdezik a védőnőt, titeket is, és majd a gyámhivatal eldönti.

Szóval már ott bukik a mutatvány, hogy csak úgy nem megy senkihez a css, ahol nincs gond.

2016. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!