Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elköltöznétek, vagy élnétek...

Elköltöznétek, vagy élnétek tovább így?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden felvázolni a helyzetet.Mikor megismertem a férjem, egy nagyon rendes,aranyos embert ismertem meg após személyében. Mivel elég messze laktunk egymástól a férjemmel,úgy döntöttünk össze költözünk és mivel ők 2en éltek a nagy házban felajánlotta após hogy költözzünk oda a fiammal.(Férjemnek elég jól fizető állása van itt, azért mi költöztünk)Egy ideig minden jó volt, aztán közben az öreg kimutatta a foga fehérjét. Minden számlát mi fizetünk,mi vásárolunk be mégis azt hallgatom hogy ez az ő háza itt van amit ő mond. Bármit csinálok az rossz,a szomszédnak meg a rokonoknak panaszkodik arról hogy nem főzök,hanyag vagyok. Szerencsére aki ismeri nem hiszi el neki. Ha elmegyünk bárhová,cirkuszol mintha gyerekek lennénk és nem fogadnánk neki szót.Férjem tudja hogy az apja egy antiszociális idióta,mégsem akar elköltözni.4hónapja megszületett a kisfiunk. Örökké részegen,koszosan jön be hozzá.A másik ami nálam igenis nagy dolog (sokan nem értik meg) az egerek. Rettegek tőlük egyszerűen. A kedves após pedig mindent elkövet hogy legyen bent. Ha mérget teszek le össze szedi, a ragasztót kidobja,az ajtót nyitva hagyja hiába kérem tőle hogy csukja be ha kimegy/bejön.Úgy járok a lakásban már mint egy nem normális,kémlelem a padlót nem e látok valahol egyet,minden neszre ugrok :( Mondtam a férjemnek hogy ezt így nem bírom tovább,költözzünk külön,amire azt a választ kaptam hogy akkor egyedül költözök a gyerekekkel,mert ő nem hajlandó elmenni innen.Ti mit tennétek?
2016. okt. 10. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En ezt nem ertem.. A ferjed egy idiota vagy mi a franc? O szeret igy elni? Egerekkel aludni? Fuu, meg a hideg is kirazott. Siman bemaszik az eger a gyerek melle a kisagyba. Es csak igy azt mondta, hogy koltozz el a gyerekekkel? Ennyit er neki a csaladotok meg az eletetek? Nem tudsz vele leulni es beszelni? Ennyire szarik a csaladjara? De miert? Miert szeret annyira ott lakni? Az alkesz apja miatt?

Ez nem normalis igy. Mindenkeppen koltoznek. Ha a ferjem nem akar jonni, hat maradjon. Ot minositi a dontese.

2016. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A házban egerek,meg méreg?A fiad nemsoká mászni fog...Retkes ,alkoholista barom após ?Van még kérdésed ?Én innen a férjem nélkül is lelépnék...
2016. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs tele egérrel a ház,2-3havonta jön be 1-1 de én nagyon rettegek tőlük azért teszek le mindig mérget. A férjemet senki sem érti,régen szemrebbenés nélkül elköltözött otthonról ha új barátnője lett,vagy a munka miatt kellett messzebb mennie.
2016. okt. 10. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Férjed se jobb a Deákné vásznánál. Ő nem hajlandó elmenni innen, magyarra lefordítva, tojok rád, a legkevésbé sem érdekelsz.

Költözni. Anyósod nem él már? Mert ha meghalt, és nincs másik gyereke, fele ház a férjedé. Eladni, elosztani, szétköltözni.

Részeg, koszos, egerek vannak a házban meg méreg... Mi lesz később? Biztonságban érzed így a gyerekeidet? Miért tűrsz ennyit?

2016. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Költöznék bizony.

Inkább egyedül a két gyerekkel, mint egy veszélyes házban (itt az alkoholista papára gondolok meg a méregre).

Én nem félek az egértől, de megértem a fóbiád. Mikor a házunkba költöztünk volt, hogy amikor a fog.gátlót akartam bevenni, egy egér ugrott ki a dobozból. Még a gyógyszerem is megrágták. Én is rühellem őket.

Szóval bárhová bemennek. :(

2016. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Anyós él még,de mikor felnőttek a gyerekei elhagyta apóst ( meg is értem). Nem egyke a párom,van tesója de tuti nem a ház fele miatt akar maradni.
2016. okt. 10. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a hülyeség családban marad, férjed se normális. Akkor mennék a gyerekkel. Szerintem nem vesz komolyan.
2016. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én költöznék a gyerekkel. Lehet simán elmenne ő is, csak úgy gondolja, hogy te nem lépnél nélküle, így ezzel lerázza a dolgot.
2016. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!