Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti egy gyerekkel élnétek jól,...

Ti egy gyerekkel élnétek jól, vagy inkább kettővel szerényebben?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 09:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%

én kettővel.

nem fosztanám meg a testvértől.

2015. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Először is tisztázni kellene, mit értesz "jól" és "szerényebben" alatt.
2015. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Mumusan ***** válasza:
96%
Én úgy érzem hogy egyre vagyok bekalibrálva. Persze a testvérdolog az jó lenne, viszont nem biztos hogy tudnék két gyereket nevelni.
2015. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, mennyire vágyom a második gyerekre, és hogy mit jelent a szerényen, és a jól élni. Ha félre tudunk valamennyi ígyis tenni, vagy adott esetben van, aki segítsen a rokonok közül, és nem az a kérdés, hogy etetni, ruházni tudnám-e, számlákat tudnánk-e fizetni, akkor vállalnám a másodikat. Más kérdés, hogy ilyen helyzetben megtenném, amit tudnék, hogy képezzem magam, akár szakmát is váltanék, hogy jobb legyen a fizetés.
2015. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
2
2015. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
Hat, ha egy gyerekkel jol elsz, akkor ki van zarva, hogy meg egy gyerek akkora torest okozzon. Sok holmit orokolhet a nagyobbiktol es hasznalt (jominosegu) babaholmikat is lehet venni neten. Es lehet, hogy ezutan nem veszel meg mindent az elsonek, amint nyikkan egyett. Aztan kesz. 2 gyerek jobb mint 1.
2015. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

2-es

pl. hogy kettővel nullán vagy majdnem nullán hó végére,egynél meg félre lehetne tenni. kettővel megnézve mire mennyit költesz,kiszámolva bár azért nem forintra,egynél meg nem kéne úgy nézni több mindenre jutna.ahogy számoltam,kb 20 plussz lenne ha összeírok minden költséget.(kicsinek pelus,nagynak ovi,különóra stb) nyáron mikor több a munka a férjemnek,akkor több maradna,télen viszont csak annyi ami azért könnyen elmegy bármi van. szóval félre tenni nemigen tudnánk,de megélnénk. kiváncsi vagyok,ki mit nézne ilyenkor,ezért tettem fel a kérdést

6-os

nem is a babaholmik miatt,persze nem veszem már meg a fél bababoltot mint az elsőnél tényleg sok felesleges dolgot sóznak az emberre,inkább az ovis-sulis korszak ami többe kerül arra gondolok jobban

2015. aug. 18. 10:09
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

2 vagyok.

Értem most már mire gondolsz. Akkor csak 1 et vállalnék.

2015. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

1-et.

Én is egyre vagyok kalibrálva, de az anyagi szempontokat is figyelembe vettük, amikor úgy döntöttünk, nem lesz tesó.

Nem akarok spórolni meg számolgatni. Most bármikor bármire költhetek. Szerintem az anyagi biztonság nagyon nyugodttá, kiegyensúlyozottá teszi az embert.

2015. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
én attól félek,ha egy mellett döntünk,meg ne bánjuk később :-(
2015. aug. 18. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!