Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tesz a gyámügy egy olyan...

Mit tesz a gyámügy egy olyan családdal akik jogtalanul laknak a házamban és a 7. gyereküket várják?

Figyelt kérdés
Az én házamban jogtalanul laknak.Voltunk bíróságon lezárták a pert.Kimondta a bíró hogy jogtalanul laknak a házamban ki kell költözzenek 3 hónapot adott nekik a kiköltözésre de mondta akkor sincs semmi ha ezalatt az idő alatt nem költöznek ki mert utána 3 hónapig csak felszólitgatják őket és 50-100-150 ezres büntetéseket szabnak ki.Én meg addig tartsam őket 120 ezerből élünk 2 kisgyermekkel.2 házat tartunk fent mert amibe laknak ház azt hitelre vettük.Amibe meg most lakunk az anyósomé amit kb 9 hónapon belül elvesz a bank és utcára kerülhetünk

2016. okt. 11. 10:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
24%
Kamu. Ennyire nem lehet szerencsétlen vki.
2016. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Jó is lenne ha kamu lenne..nem menne tönkre az egész életünk
2016. okt. 11. 10:41
 3/40 anonim ***** válasza:
6%
Igen kamu, azért senki sem ennyire töketlen...
2016. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
kimentünk külföldre azalatt az idő alatt ők beköltöztek.de ha értelmes válaszokat vagy tanácsokat nem tudtok akkor ne irjatok..enélkül is elég bajunk van
2016. okt. 11. 10:49
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

ha a te neveden vannak a közművek akkor

abba a házba köttesd ki a villanyt a gázt a vizet ...

hidd el hamar elmennek ha nincs semmilyen közmű


másik ha megvan a bírói végzés akkor ha letelt a 3 hónap az orruk alá nyomod és kihívod a rendőrséget h zavarják el őket


esetleg felkérsz pár erős embert h rakják ki őket onnan

2016. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az ügyeket sajnos csak kopaszok szokták tudni megoldani. Nem véletlen, hogy jó néhány nagyvárosban kizárólag gyerekteleneknek adják ki a lakásokat, ugyanis gyerekkel az ég világon sehogy nem lehet kib*szni őket, csak tényleg erőszakkal.
2016. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneket nem szép szóval, meg bírósági papírral kell "megkérni", hogy költözzenek ki, hanem néhány markos legénnyel...


De nincs sem szerződés, se semmi? Jogtalan lakásfoglalók? És a rendőrök nem "lakoltatták ki" őket? Ha semmit nem tudnak felmutatni, mi jogon vannak ott, akkor még a rendőr is intézkedhet.

2016. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
a villanyt hamisitással átiratták a saját nevükre ebből is volt per kihallgatásokra is jártunk.Most ujból a mi nevünkön van.Kiakartuk köttetni a villanyt de azt mondta az ügyved azt büntetik mert veszélyeztetem az Ő gyerekeit.De hogy az én gyermekeimmel mi van az senkit nem érdekel...De most eljutottunk arra a pontra hogy leszedjük az összes keritést és kiköttetjük a villanyt.Az se érdekel már ha minket büntetnek meg.Milyen szar törveny van hogy a sajat tulajdonomat nem védhetem meg..
2016. okt. 11. 10:58
 9/40 A kérdező kommentje:
Jah és ha bemegyek a saját udvaromra vagy házamba az is magánlaksértés.
2016. okt. 11. 10:59
 10/40 A kérdező kommentje:
Mi nem adtuk ki a házat nekik.Jogtalan lakásfoglalók ezt a bíróság is kimondta.Nem egyszer hivtuk ki rendőrt fákat vágtak ki stb..A rendőr kiment felvette a jegyzőkönyvet de volt hogy még azt se.Felhivta a főnököt mit tegyen és elmentek..semmit nem tesznek
2016. okt. 11. 11:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!