Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is járt valaki hasonló...

Más is járt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Szülés óta (4 hónapja) elviselhetetlennek, nagyon büdösnek érzem a testszagom.Párom nem érzi rajtam de én igen és nagyon zavar, és ugyanez a helyzet odalent.Ez még a hormonok miatt lehet?Nem váltottam dezodort ès tisztálkodószert sem.


Volt valakinek hasonló problémája?

Mennyi idő után múlt el?


Még mielőtt jönnének a vicces hozzászólások jelzem, hogy naponta fürdök, zuhanyzok (sőt van hogy egy nap többször is) szóval ez nem lehet a probléma forrása. ☺


Köszönöm a segítséget!



2016. okt. 12. 18:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a kicsit zavaros kérdésért, előszőr másképp akartam megfogalmazni azért maradt benne a valaki☺
2016. okt. 12. 19:03
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után en is nagyon büdösnek éreztem magam odalent. Semmi szervi bajom nem volt, kenetből sem derült ki semmi. Aztán szépen elkopott, de nem emlékszem mennyi idő alatt.
2016. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 éve szültem, azóta nagyon (értsd: extra-durván) izzadós lettem. Kb 1 hónapja nem érzem magam annyira büdinek, de a foltok ugyanúgy ott vannak a pólókon. Remélem a jövő nyár nem lesz ennyire elviselhetetlen, kellemetlen...
2016. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én alul nem, csak hónalj tájékpn ájultam el magamtól (férjem szintén nem érezte, vagy csak nem akart megbántani), aztán 4 hónaposan, amikor a kicsim abbahagyta a szopizást, elvágták a kellemetlen szagokat hála ég. Szóval szerintem tuti a hormonok (természetesen én is figyeltem a higiéniára maximálisan)

Te szoptatsz még?

2016. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem szoptattam mert korababa volt, fejtem neki a tejet kb 3 hete hagytam abba mert már nem volt.Remélem hamarosan elmúlik ☺ Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 12. 20:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem hamarosan neked is alább hagy, az mindegy, hogy fejted vagy a baba szívta ki.

Remélem jól van a kicsid!

Minden jót nektek!

2016. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én már egy éve szültem, csak 2 hónapig tudtam szoptatni, de még ma is nagyon kellemetlen izzadságszagom van... :-( Bár nekem is azt mondja párom, hogy nem érzi. Nem tudom, ez már (nálam) örökre így marad? :-( Azelőtt egyáltalán nem voltam izzadós típus én sem.
2016. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os köszönöm jól van a babó, nem volt egy könnyű menet, múlt héten volt egy műtéte, de remélem most már minden rendben lesz.☺
2016. okt. 12. 21:17
 9/12 anonim ***** válasza:
én is nagyon érzem. lent nem, de hónaljam nagyon büdös, nem bírom a szagomat, 1 hónapja szültem, 1 nagy sprayt már elhasználtam azóta, mert ugye nem állhatok egész nap a zuhany alatt, így folyamat fújom is magam... remélem azért hamarabb elmúlik, mint itt olvasom :O
2016. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem múlik el :D Nekem a nagy 4éves. Az ő születése óta izzadok,mint a ló. Nem mondanám amúgy hogy büdös,de foltot hagy. Most szültem a másodikat egy hete kedden,alul én is azt érzem szaglok. Rosszul vagyok tőle. Vér,vizelet...Nem bírom. Remélem elmúlik. Nagynál erre nem emlékszem már.
2016. okt. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!