Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ahol nagyobb tesó mellé...

Ahol nagyobb tesó mellé érkezett kisbaba, mikor mentetek ki először együtt sétálni a picivel a szülést követően?

Figyelt kérdés
2 éves a nagyobb, napi 2×2 orat minimum setalni szoktunk, es nagyon hianyzik. mondjuk most még ha akarnek se tudnek menni, 6 napja szultem csaszarral, gondolom még legalabb 2 hét mire egy ekkora sétához megerősödöm, de egy fél órára órára minelobb szeretnék kimenni veluk. mikortol lehet? ti kimentetek igy a 6 hét gyermekágyas idoszak lejarta előtt?
2016. szept. 18. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

6. het elott ??

Kuldoldon csaszar, masnap haza, 4. Nap csaszar utan jatszoter plusz seta a ket gyerekkel. Logikus, hogy nem ket orat tekeregtunk.

2016. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hüvelyi úton szültem mindhárom gyermekemet. Nyári babáimnál szerencsére a védőnő, orvos is úgy mondta, hogy a hazaérkezésünk másnapján már nyugodtan menjünk ki 10 percre sétálni. Kb. 2 hetes volt a második, mikor már jártunk játszóterezni a naggyal.

A téli babámmal csak később kezdtük a sétát, mert ködös, szmogos időben nem mentünk ki. De 1 hónapos korában neki is megvolt már legalább a kétszer fél óra séta, mert a nagyot vittük az oviba.

Ha szép az idő, nyugodtan menjetek ki sétálni, megfelelő öltözetben, fokozatosan növelve az időt.

2016. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Bár nem császárral szültem, de meg is zavarodtam volna, ha 6 hétig nem mehettünk volna ki. 1 hetesen már sétáltuk rövideket.
2016. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A másodiknál kb. két hetes volt a kicsi, amikor elkezdtünk kijárni, a harmadiknál a kórházból hazajövés utáni napon.


Ezt szerintem a te állapotod és az időjárás határozza csak meg. Tehát ha elég erősnek érzed magad, akkor rajta, menjetek csak.

2016. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Masodik 5napos volt mikor eloszor lementunk a naggyal.aprilis volt es 30 fok.csaszar volt es a 2.on laktunk lift nelkul.elso par nap csak egy rovidet setaltunk.de masfel hettel a szules utan mar jatszin voltunk.

A 3.iden marciusi.egy hetes volt mikor lementunk eloszor.a nagyoknak mar ovi,suli volt.nem volt kecmec.reggel es delutan is 1-1 ora volt mire megjartuk.szinten csaszar utan.

Ha ugy erzed birod,akkor menjetek nyugodtan.most meg olyan szep idok vannak.

2016. szept. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 hetes korában már 1 órás sétákra mentünk.
2016. szept. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2. császár után a lányom 1 hetes korában a fiammal mentünk cukrászdába (apával itthon maradt a kicsi), kb. 1-1,5 óra volt.

2 hetes korában már 1 órát simán sétáltunk.

2016. szept. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát le a kalappal előttetek válaszolok! Én ugy zenvedtem cászár után, hogy Estére minden nap sírtam a fájdalomtól. Igaz nekem lett más bajom is a császár után. Alig birtam le vinni első babánat levegőzni.

A másodikat Jan elejére várjuk. Nagyon félek hogy megint annyira fő fájni a császár vágás és nem tudunk majd lemenni.

2016. szept. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pár nap után
2016. szept. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár csak első babám, de császár után 2 héttel mentünk ki először kicsit. 3 hetesen 1, 4 hetesen már 2 órát is sétáltam vele. Ahogy te érzed magad, attól függ! De nyilván nem kell 6 hetet bent kuksolni, meg is bolondulnék!
2016. szept. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!