Gravidatól lehet?

Figyelt kérdés
Erősen és sokat hányok,étvágyam nincs. Kórházba kerültem, eddig még nem tudják,hogy mitől,de nem vetik el ezt a lehetőséget. Szerintetek lehet? 8hkm
2016. okt. 17. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Én ugyan nem Gravidát szedek, de szinte csak ezt hallottam róla, amit te is írsz. Véleményem szerint lehet.

27 hkm

2016. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod :)
2016. okt. 17. 20:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokaktól olvastam fórumokon,hogy hánytak tőle. Én Femibiont szedek, hánytam így is,de biztos nem attól, mert igazából az minden nap megmaradt bennem. Próbáld pár napig kihagyni és ha jobb lesz a helyzet akkor lehet köze hozzá.
2016. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a terhességtől van és nem a terhesvitamintol.
2016. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég valószínűtlen, hogy egy terhesvitamintól annyira hányjon az ember, hogy kórházba kerüljön.


Van olyan, hogy terhességi vészes hányás ami pont a 8. hét táján kezdődik. Többnyire a szervezetnek eddig szokatlan és magas HCG szint okozza. Ezért is gyakoribb első terhességnél.


[link]


Ez nem merült fel???

2016. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az ellenpélda. :)


Az Elevit-et kezdtem el szedni, amikor babát terveztünk. Az első hét végére már állandóan émelyegtem, és mire vége lett az egyhavi adagnak, volt, hogy hánytam is. Egy hétig nem tudtam szerencsére egy újabb dobozzal venni, az alatt jöttem helyre és esett le nekem, hogy az Elevit okozta az állandó hányingert. Ezután Gravidát kezdtem el szedni, attól semmi bajom se volt.

2016. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Lehet benne valami, amit az utolsó előtti válaszoló linkelt, mert már epét is hánytam. Hát remélem, hogy hamar kiderül kezelve lesz és a babának se lesz baja. Nem csupán sima rosszullét, mert el is ájúltam annyira nagy volt a folyadék veszteség. köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kezecske :) jó éjt!
2016. okt. 17. 21:29
 8/13 babyboom567 ***** válasza:

Én femibionnal keztem,és amikor 19 hetes voltam akkor mondta a védőnő,hogy váltsak gravidára.Előtte 2 nappal vettem meg a femibionból 2 havi adagot,úgyhogy mondtam hogy nem,de mondta, hogy szedjem felválltva. kb 4 szem után jöttem rá ,hogy a gravidától van hogy sugárba hányok.Viszont én csak reggel korán ,ha éhgyomorra vettem be akkor volt ez.Ebéd körül szoktam bevenni.

Kitartás.

30hkm

2016. okt. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, fokozza a hányingert. én is rosszabbul voltam mikor azt szedtem. elevittel nem volt gond. (később pregnatvit-et szedtem, az is bevált. aztán szülés utáni vaspótláskor szedtem be a megmaradt gravidát)
2016. okt. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor hánytam tőle, amikor étkezés előtt vagy után vettem be. Étkezés közben soha nem okozott gondot. Próbáld így szedni, ha nem múlik a hányás, akkor hagyd abba és kiderül hogy tényleg az e a ludas.
2016. okt. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!