Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális az ha egy 26 hetes...

Normális az ha egy 26 hetes kismama olyanokat álmodik, hogy folyik a teje? Vagy, hogy a lépőn leesik az öcse az ő hibájából?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap azt álmodtam h a 3 éves öcsémmel mentem le a lépcsőn és kirántotta a kezét a kezemből és leeset a lépcsőn miattam. Ez csak a félelem miatt van vagy mert még nem készültem fel egy gyerekre?
2010. ápr. 26. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ámlmok és a valoság között nem sokm a kapcsolat.Én azt álmodtam hogy megcsalom a páromat de a valoságban mégsem csinálom.:-)
2010. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez a terhesség egyik negativ velejárója :(

igyál minden eszte lefekvés előtt egy nagy pohár meleg kakaót, attól jó mélyen végig alszod az éjszakát és nem lesznek rémálmaid, nekem sokat segített amikor terhesen rosszabbnál rosszabbakat álmodtam

ettől nem vagy/leszel rossz anya :)

2010. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Terhesen nekem is sok rémálmom volt, de nem hiszem,hogy ennek bármi köze lett volna a valósághoz.

Le se merem írni, milyen szörnyűségeket álmodtam.

2010. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!